Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Sirky (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sirky zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Sirky. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Sirky. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Sirky v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sirky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sirky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sirky ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

871x1600
697x1280
435x800
272x500
87x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 91 077 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Gustavo Rezende

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Sirky s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Sirky je v kategorii Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Červená ozdoba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Plněné sušenky ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Radioaktivita ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Sirky, Sirky, zdarma, vektor, svg, vektorový obrázek, free, cliparts, ke stáhnutí, Ostatní, klipart, ilustrace, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: corelDraw, brožury, kalendář, Adobe Illustrator, fotokniha, inkscape, magazín, prospekty, profilovka, plakáty, openOffice, Twitter, škola, PowerPoint, časopis, wordpress, památník

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Srdíčkové přání ke stažení, obrázek, klipart Download zdarma nebo vektor Zřícenina ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.