Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sirky, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sirky zdarma ke stažení

Sirky je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Sirky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Sirky lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sirky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sirky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sirky ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

871x1600
697x1280
435x800
272x500
87x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 91 077 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gustavo Rezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sirky je v sekci Obrázky, kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kosa smrtky ke stažení Podívejte se i na obrázek Velikonoční motiv ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Zamilovaný smajlík zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrace, zdarma, vektorový obrázek, klipart, vektor, Ostatní, Sirky, obrázek, ke stažení, Sirky, cliparts, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: referáty, dokument, časopis, Pinterest, profilovka, dokumenty, seminární práce, office, profil, fotokniha, corelDraw, Facebook, plakát, škola, textové dokumenty, openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek LCD monitor ke stažení, klipart List ke stáhnutí nebo ilustrace Tetování zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.