Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Sirky (Ostatní) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sirky zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Sirky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Sirky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Sirky lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sirky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Sirky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sirky ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

871x1600
697x1280
435x800
272x500
87x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 91 077 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Gustavo Rezende

Tento obrázek s názvem (Sirky) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový obrázek Sirky je v kategorii Vektorové obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Motorovka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Anglická snídaně ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Cereálie ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Sirky, ilustrační obrázek, ke stažení, download, ke stáhnutí, ilustrace, zdarma, grafika, obrázek, vektorový obrázek, cliparts, klipart, Sirky, kliparty, vektor

Doporučené použití klipartu: Twitter, openOffice, koláž, logo, seminární práce, Zoner Callisto, referáty, letáky, kalendář, corelDraw, etikety, manuály, magazín, prospekty, fotografie, oznámení, diář

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Mapa Pákistánu ke stažení, obrázek, klipart Download zdarma nebo obrázek, klipart Světlezelený strom ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavou grafiku najdete také tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.