Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Sirky (Ostatní) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sirky zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Sirky. Pakliže si chcete obrázek Sirky stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Sirky lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sirky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Sirky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sirky ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

871x1600
697x1280
435x800
272x500
87x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 91 077 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Gustavo Rezende

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Sirky s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový obrázek Sirky se nachází v sekci Ilustrační kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dortíček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Muslimka zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Kuřačka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Sirky, klipart, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, vektor, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, download, Ostatní, zdarma, ilustrace, ke stažení, Sirky, grafika

Doporučené použití klipartu: etikety, časopis, fotokniha, prezentace, word, škola, avatar, plakát, Pinterest, kalendář, dokumenty, Twitter, Adobe Illustrator, diář, openOffice, Facebook

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Adventní svíčky ke stáhnutí, vektorový obrázek Můra zdarma nebo vektorový obrázek Moskvič 407 zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.