Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Sirky (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sirky zdarma ke stažení

Sirky je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Sirky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sirky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sirky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sirky ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

871x1600
697x1280
435x800
272x500
87x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 91 077 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Gustavo Rezende

Sdílejte obrázek, klipart Sirky s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Sirky je v sekci Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Portoriko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální číslo 5 zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Křeček ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, grafika, Sirky, klipart, vektorový obrázek, ke stáhnutí, zdarma, kliparty, Ostatní, ilustrační obrázek, obrázek, ilustrace, vektor, svg, Sirky

Doporučené použití klipartu: seminární práce, dokument, Twitter, textové dokumenty, Adobe Illustrator, články, fotokniha, profilovka, etikety, dokumenty, PowerPoint, Pinterest, diář, prezentace, časopis, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Valentýnské psaní ke stáhnutí, klipart Vzducholoď zdarma nebo ilustrace Srdce z abecedy zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.