Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sirky, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sirky zdarma ke stažení

Sirky je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Sirky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Sirky lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sirky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Sirky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sirky ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

871x1600
697x1280
435x800
272x500
87x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 91 077 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gustavo Rezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Sirky patří do sekce Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Lektvar zdarma Podívejte se i na klipart GPS Navigace ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Žlutá stužka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Sirky, vektor, grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, download, Sirky, svg, obrázek, klipart, ilustrace, Ostatní, ke stažení

Doporučené použití klipartu: office, textové dokumenty, plakáty, kalendář, corelDraw, Pinterest, referáty, webové stránky, Twitter, pozvánky, profil, inkscape, plakát, dokument, památník, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Hlásná trouba zdarma, ilustrace Sushi z tuňáka ke stažení nebo vektor Oslava ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.