Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika nejen do dokumentů zadarmo ke stažení

Partnerské weby, technika, kultura, volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj apod.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, nápoje, láska, osobnosti a lidé, hudba, smajlíci a emotikony, zelenina, auta, ovoce, Vánoce a Advent, přístroje, ptáci, muži, rostliny, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, symboly, halloween, dopravní prostředky, zvířata, stavby atd.

Klíčová slova: počítače, Obrázky vlajek států světa, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Ilustrace, obrázky, Samolepky na dárkyk vytištění na tiskárně, internet, Prapory českých měst, PC pozadí pro Windows, Alkohol jako vánoční dárek, doporučujeme, webovky, pro děti, weby

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak exportovat, kterak editovat, jak importovat, v čem spustit, jak otevřít, jak konvertovat, čím zobrazit, jak přehrát, čím prohlížet, v čem upravit následující typy souborů: dokumenty, koncovky souborů, písma, fonty, konfigurační soubory, systémové soubory, šablony dokumentů, spustitelné soubory, hudební audio soubory, obrazy disků, video soubory, internet a web, grafiku apod.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: osobnosti, lékařství, školství, politici, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, herectví, herci a herečky, věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, záliby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, umělci, rodinné vztahy, politika, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, poruchy, historie, nadpřirozené osoby, přezdívky, národnost, mytologie atd.

Keywords:Životopisy slavných osobností, zdroje informací, Webové html5 hry zdarma, Free game online hry, Thierry Henry, zeměpis, zadarmo, Super free web games zdarma, Venkovní vánoční osvětlení pro váš dům, internetové stránky, webové stránky, Dopravní značky

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete státy jižní Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země východní Asie, země Afriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země střední Asie apod.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Síť, technika, kultura, volný čas

Vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Plocha, Zima, K Vytištění, Jídlo, Alkoholový kalendář, Řetězy, Štědrý večer, Santa, Umělý vánoční stromek, Pastýř, Vánoční punč, Borovice, Vánoční stromek, Keramika, Rostliny, Tiskárna, Lindt, Vánoční světýlka, Přáníčko, Francouzsky, Třásně, Dárky, Jmenovka, Korálky, Tapeta, K Tisku, Papírový vánoční stromek, Papírové ozdoby, Vídeňský punč, Vánoce, Květiny apod.

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Strategie, Bojové hry, Sportovní hry, Postřehové hry, Akční hry, Animace, Stolní a deskové hry, Střílečky, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Logické hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry a tak dále.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nejlepší zeměpisné kvízy, odkaz, Betlémská hvězda, Seznam zkratek a akronymů, Pozadí na tablet, Americké federální vlajky, Recepty na vánoční pokrmy, školství, Nejlepší hry pro dívky, Ilustrační obrázky, info

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Online hry pro děti zdarma

Zapařte si online hry pro děti zdarma . Mj. na webu naleznete Vánoční online hry, Sportovní, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Oddechové, parkování - parkovačky, Závodní, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Střílečky, Bojové online gamesy, Klasické, Logické a podobně.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Kalifornie, Delaware, Arizona, Wyoming, Kentucky, Ohio, Kansas, Idaho, Arkansas, Tennessee, Florida, Missouri, Colorado, Indiana, Pensylvánie, Aljaška, Rhode Island, Nebraska, Západní Virginie, Severní Karolína, Oregon, Minnesota, Vermont, Montana, Virginie, Connecticut atd.

Skvělé hry online zdarma

Běžte na skvělé hry online zdarma Vybírejte z kategorií Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Adventury, Omalovánky, Oblíkačky, Letecké simulátory, Logické hry, Vaření a smažení, Barbie hry, online html5 hry, Farmářské hry, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, Přehled formátů souborů, volný čas, Vlajka Evropské unie, hyperlinky, K, Vánoční magazín, Omalovánky k vybarvení zdarma, humor, Online životopisy, biografie, Dopravní značení

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Online hry pro děti zdarma

Zapařte si online hry pro děti zdarma . Mj. na webu naleznete Vánoční online hry, Sportovní, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Oddechové, parkování - parkovačky, Závodní, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Střílečky, Bojové online gamesy, Klasické, Logické a podobně.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

PC pozadí pro Windows - full HD wallpapers na PC

Oživte si plochu vašeho PC. PC pozadí pro Windows. vhodné pro monitor, počítač, ultrabook, displej, mobil, tablet, mobilní telefon, smartphone, notebook, phablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows Me, SUSE Linux, Java ME, Android, Windows XP, FreeBSD, BlackBerry OS, Red Hat Linux, Slackware, Windows NT, Linux Mint. Obrázky na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní wallpapery, motorky, tenisté a tenistky, flóra, stromy, Formule 1, vesmír, kosmos, free wallpapers, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, fraktály, armáda, válka, zbraně, zvířata, fantasy, velkoměsta a noční život, květiny, nature - příroda. Dostupné velikosti jsou širokoúhlé 1366x768, 1024x600, 1920x1280, 3200x1200, 1600x2560, 2048x1080, 2560x2048, 1280x854, HD 1280x720, 1600x1200, 1280x768, 1280x1024, 1440x900, 3200x1800, 1920x1200, 360x720 atd.

Kameňáky, černý humor, ftipy, anekdoty, vtipné texty, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, černý humor, ftipy, anekdoty, vtipné texty, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné citáty, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, anekdoty o politice, kameňáky, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, frky o zvířatech apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií země EU, firmy a společnosti, hudební zkratky, mezinárodní organizace, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, geocaching, okresy České republiky, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky apod.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Klíčová slova: multimédia, Vánoční magazín, URL, Tapety na PC zdarma ke stažení, zábava, Vymalovánky k tisku, V, Prapory všech zemí světa, Pozadí na PC zdarma ke stažení, V, Skvělé hry online zdarma, odkazy, Digitální počítačové hry, herní konzole, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Úhel pohledu: Problémový hráč po zranění na tiskovce s úsměvem prohodil: „Lepší pár týdnů stát než sedět!”

Jaké dva zvuky se ozývají z Pražského hradu? 1) respirátor 2) vibrátor

Zvířátka jedou na dovolenou. Lišák s milenkou, osel s manželkou, vůl s celou rodinou, kanec sám a čeká, která svině se k němu přidá.

Další odkazy:

Online hry zdarma
Zajímavé internetové odkazy
Lindsay Lohan
Tipy na zajímavé weby
Nálepky, samolepky, jmenovky na vánoční dárky ke stažení a k tisku
Doporučené odkazy
Vánoční ozdoby
Partnerské weby
Tapety na plochu PC
Naše tipy
Vánoční dárek se stuhou

Děkujeme vám za vaši návštěvu.