Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika nejen do dokumentů zadarmo ke stažení

Partnerské weby, technika, zábava, informace

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak importovat, čím prohlížet, v čem upravit, jak vytvořit, jak exportovat, jak spustit, jak přehrát, v čem spustit, čím zobrazit, jak otevřít soubory následujících typů: dokumenty, internet a web, obrazy disků, konfigurační soubory, šablony dokumentů, hudební audio soubory, spustitelné soubory, grafiku, koncovky souborů, komprimace dat, písma, fonty, systémové soubory apod.

černý humor, fórky, kameňáky, vtipy, anekdoty, fóry

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, fórky, kameňáky, vtipy, anekdoty, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné hádanky, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipné citáty, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, vtipné básničky, černý humor, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku apod.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: fyzikální jednotky, země EU, úřady a ministerstva, hudební zkratky, geocaching, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, měny, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Nejlepší hry pro dívky

Zapařte si nejlepší hry pro dívky. V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry, Akční hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Klíčová slova: zadarmo, Dopravní značky, humor, pro děti, Mary-Kate Olsen, internet, URL, internetové stránky, Anastacia, PC pozadí pro Windows, zdroje informací, Seznam zkratek a akronymů, Seznam vlajek amerických států

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Vyzkoušejte hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Klasické, Strategie, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Logické, Vánoční online hry, Sportovní, Oddechové, Střílečky, Závodní, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní, Velikonoční hry, parkování - parkovačky a podobně.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ovoce, auta, láska, ptáci, ženy a dívky, hmyz, smajlíci a emotikony, věda, přístroje, zvířata, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, rostliny, nápoje, muži, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, sport, zelenina, náboženství, hudba, dopravní prostředky atd.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky atd.

Síť, technika, zábava, informace

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak vyzkoušejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, významné osobnosti, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Žhavé výstřely, Washington Capitals, Pop, Maršál, Zpěvačky, Čeští králové, Faraon, Rakušan, Producent, ČSSD, Textařka, Itálie, Atentát, Poprava, Miliardáři, Dallas Stars, Američané, Hudba, Avangard Omsk, HIV pozitivní, Komunista, Stoletá válka, Masový vrah, Komunisté, Právník, Královna, Hejtman, Francie, Podnikatel, Miliardář, Rock ‚n‘ Roll, Zlatý slavík, Český slavík, Archivář, Normalizace, Česká královna apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Keywords:doporučujeme, cestování, hyperlinky, zdarma, MP3 Music download, V, odkaz, Super free web games zdarma, Mamiko Tayama, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, weby, Slovník pojmů Co je to?

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - tapety na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro mobilní telefon, displej, tablet, obrazovka počítače, smartphone, PC, ultrabook, počítač, notebook, monitor, phablet a pro operační systémy Windows XP, SUSE Linux, Red Hat Linux, Chrome OS, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), FreeBSD, Windows Server 2012, Mac, OSX, macOS. Wallpapers na PC ke stažení z kategorií budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, noční města, rostliny, zvířata, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, letadla, vesmír, planety, galaxie, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, voda a bubliny, wallpapery, hudební tapety. Zvolte si z rozměrů 375x667, 640x480, 1280x1024, 1600x1200, 320x568, 1600x2560, 800x600, 1080x1800, 1280x854, širokoúhlé 1366x768, 854x480, 768x1024, 1536x2560, 1920x1280, 360x760, 1024x600 atd.

Informace, technika, zábava, informace

černý humor, vtipné texty, kameňáky, anekdoty, vtipy, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, vtipné texty, kameňáky, anekdoty, vtipy, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, černý humor, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, kameňáky, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipné citáty apod.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Klíčová slova: multimédia, Online adventní magazín, Nejlepší online hry zdarma, Philippines, Nejlepší hry pro dívky, odkazy, výukové pomůcky, Tapety na plochu zdarma, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Seznam vlajek měst České republiky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, A

Aforismy, úsloví, bonmoty, výroky, rčení, hlášky, moudrosti

Citáty slavných, Aforismy, úsloví, bonmoty, výroky, rčení, hlášky, moudrosti, . Naleznete zde citáty o kráse, citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o životě, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o zlu od různých známých osobností.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Havaj, Michigan, Delaware, Connecticut, Alabama, Západní Virginie, Vermont, Wyoming, Iowa, Massachusetts, Wisconsin, Nevada, Indiana, Illinois, Arkansas, Severní Karolína, Idaho, Utah, Kansas, Rhode Island, Oregon, New Jersey, Georgie, Missouri, Texas, Arizona atd.

Náš tip, technika, zábava, informace

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Naleznete zde Akční hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Hry pro děti, Logické hry, Strategie, Karetní hry, Adventury, Stolní a deskové hry, Relaxační hry a tak dále.

Klíčová slova: linky, Online hry zdarma, Vánoční web, Elisha Cuthbert, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Vlajky států USA, Dopravní značky, Sexy Sarah Jessica Parker, Seznam souborových přípon, Stručný slovník pojmů a termínů, Online životopisy, biografie

Aforismy, úsloví, bonmoty, výroky, rčení, hlášky, moudrosti

Citáty slavných, Aforismy, úsloví, bonmoty, výroky, rčení, hlášky, moudrosti, . Naleznete zde citáty o kráse, citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o životě, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o zlu od různých známých osobností.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Havaj, Michigan, Delaware, Connecticut, Alabama, Západní Virginie, Vermont, Wyoming, Iowa, Massachusetts, Wisconsin, Nevada, Indiana, Illinois, Arkansas, Severní Karolína, Idaho, Utah, Kansas, Rhode Island, Oregon, New Jersey, Georgie, Missouri, Texas, Arizona atd.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Super free web games zdarma

Vyzkoušejte super free web games zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní hry, Hry pro děti, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Animace, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Strategie, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Logické hry, Adventury, Relaxační hry, Bojové hry a tak dále.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Klíčová slova: zábava, č, F, Hry pro nejmenší děti online zdarma, tipy, Free style - volný styl, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, pro dospělé, Světové vlajky, Tapety na PC zdarma ke stažení, Kate Hudson, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Dobrá hospodyňka: Povídají si dvě blondýnky: "Hele, při vaření mi zbyla horká voda. Nevíš, co s ní?" . Druhá povídá: "Tak ji dej do mrazáku, teplá voda se vždycky hodí..."

Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval

V Zoo: "Prosíme maminku Jiřinky, aby se dostavila pro sandálky ke lvímu výběhu."

Další odkazy:

Mariah Carey
Zajímavé internetové odkazy
Sexy Isla Fisher
Naše tipy
Omalovánky zdarma ke stažení
Tipy na zajímavé weby
Rachel Stevens
Partnerské weby
Rally wallpapers
Doporučené odkazy
Kostky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.