Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika nejen do dokumentů zadarmo ke stažení

Partnerské weby, cestování, hry, zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Nejlepší zeměpisné kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: politické strany a hnutí, hudební zkratky, geocaching, úřady a ministerstva, země EU, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, státy usa, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, okresy České republiky, týmy NHL, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky apod.

Informace, cestování, hry, zábava

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Akční hry, Karetní hry, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Sportovní a tak podobně.

Online vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak vyzkoušejte Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Jmenovka, Jmelí, Korálky, Ježíšek, Láska nebeská, Blahopřání, Wallpaper, Patchwork, Linecká kolečka, PF, Anglicky, LED svíčky, Kameňák, Třásně, Husarské knoflíky, Vánoční dekorace, Vánoční filmy, Křesťanství, SMS, Plzeň, Nový rok, Vánoční prostírání, Vánoční ubrusy, Santa, Špalda, Silvestr, Monitor, Jedle, Tablet, Samolepky, Perníčky apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: Pozadí na tablet, Prapory regionů a království, Nejhranější online testy a kvízy, Přehled vlajek USA, Warez, URL, tipy, doporučujeme, Omalovánky zdarma ke stažení, Webové online testy zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Federace USA, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma atd.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Keywords:Nejhranější hry online, V, M, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, Vlajky měst České republiky, Staré hry online, V, Canada Flag, zajímavosti, Stručný slovník pojmů a termínů, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Full HD wallpapers na PC - tapety na plochu PC

Dále vám doporučujeme: Full HD wallpapers na PC. vhodné pro mobil, obrazovka počítače, počítač, phablet, mobilní telefon, smartphone, PC, displej, monitor, ultrabook, notebook a pro operační systémy Windows 10, BlackBerry OS, FreeBSD, Windows XP, Windows 7, Slackware, Chrome OS, Windows 98, Java ME, Windows Me, Windows 10 Mobile. Wallpapers na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, armáda, válka, zbraně, fantasy, tenisté a tenistky, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, Formule 1, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, květiny, hmyz a pavouci, flóra, stromy, fraktály. Dostupné rozměry 854x480, 1080x1920, 4800x1200, 2048x1536, 2048x1080, 1536x2048, 1920x1280, 1280x1024, 1440x900, 375x812, 1920x1080 Full HD, 1600x1200, 360x720, 2560x1920, 393x786, 1600x900 atd.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Přehled vlajek USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Nové Mexiko, Rhode Island, Iowa, Aljaška, Ohio, Nebraska, Mississippi, Texas, Vermont, Maine, Kansas, Minnesota, Florida, Wyoming, New Hampshire, Missouri, Delaware, Severní Dakota, Oregon, Pensylvánie, Jižní Dakota, Connecticut, Západní Virginie, Montana, Michigan, Washington atd.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako sport, nástroje a přístroje, zelenina, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, rostliny, smajlíci a emotikony, přístroje, Vánoce a Advent, ovoce, ženy a dívky, symboly, nápoje, láska, květiny, hudba, hmyz, náboženství, dopravní prostředky, věda, auta, stavby, mapy atd.

Klíčová slova: Online vánoční magazín, výukové pomůcky, zdarma, XXX, porn, Adult, hot sexy girls teens videos, Full HD wallpapers na PC, Vlajky zemí světa, Stručný slovník pojmů a termínů, Přání k jmeninám, Obrázky a kliparty zdarma, info, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, internet

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - wallpapery do mobilu

Také doporučujeme: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. lze použít v tablet, monitor, mobilní telefon, obrazovka počítače, mobil, notebook, phablet, počítač, ultrabook, smartphone, displej a pro operační systémy Lubuntu, Red Hat Linux, Slackware, Windows 10, Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone), FreeBSD, Windows 95, Windows NT, Microsoft Windows 8, SUSE Linux. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, ptáci, flóra, stromy, free wallpapers, Formule 1, motorky, fantasy, zvířata, fraktály, květiny, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen. Vyberte si rozměr z 1024x600, 1024x768, 360x760, 1080x1920, 1280x768, 1200x1920, 2560x1440, 2560x1920, 1366x1024, 1152x768, 1600x900, 1280x960, 1280x720, 320x568, 2560x2048, 1680x1050 atd.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, historie, politici, zločin a právo, filozofie, sport, rodinné vztahy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa, přezdívky, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, mytologie, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, lékařství, vlastnosti, věda, poruchy, osobnosti, žurnalisté a novináři, národnost, umělci atd.

Onlinovky zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme onlinovky zdarma Vybírejte z kategorií Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Animace, Pro dívky, Střílečky, Akční hry, Logické hry, Bojové hry, Relaxační hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Závody aut, Sportovní hry, Hry pro děti a tak dále.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Klíčová slova: linky, webovky, počítače, Obrázky k svátku a k jmeninám, Kliparty zdarma, kuriozity, V, Tinder app dating service, Online životopisy, biografie, odkazy, zábava

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Obrázky na PC - tapety na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Obrázky na PC. doporučujeme pro PC, mobilní telefon, phablet, počítač, monitor, displej, smartphone, ultrabook, mobil, tablet, notebook a pro operační systémy Lubuntu, Microsoft Windows 8, OSX, Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, FreeBSD, Windows 10 Mobile, Windows 10, Windows 2000, Java ME, Windows NT. Full HD tapety ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako noční města, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, letadla, auta, vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, zvířata, psi a štěňátka, wallpapery, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, rostliny. Dostupné rozměry širokoúhlé 1366x768, 1024x600, 1152x1920, 1280x1024, 1280x854, 1152x864, 2560x1600, 1600x2560, 1280x800, 1920x1200, 1366x1024, 1280x960, 768x1024, 1440x900, 800x600, 2160x3840 atd.

Federace USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Arkansas, Vermont, Mississippi, Idaho, Alabama, New York, Jižní Dakota, Aljaška, Texas, Colorado, Utah, Jižní Karolína, Missouri, Illinois, Tennessee, Washington, Oklahoma, Iowa, Georgie, Montana, Maryland, Wisconsin, Minnesota, Wyoming, Nevada, Kalifornie atd.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako stavby, zvířata, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, hmyz, ptáci, rostliny, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, mapy, osobnosti a lidé, nápoje, muži, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, hudba, květiny, dopravní prostředky, ovoce, náboženství, zelenina, ženy a dívky atd.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Klíčová slova: Dopravní značení, Online hry zdarma, Superhry a hry online zdarma, Dopravní značky, Biografie známých osobností, Poker card game, webové stránky, Obrázky na PC, hyperlinky, Přehled přípon a koncovek souborů, pro dospělé, zeměpis, Mariah Carey,

Několik fórů na závěr. Vtip Bolest hlavy: Chlapa sužují obrovské bolesti hlavy. Podle lékaře je jedinou možností kastrace. Muž nejprve nesouhlasí, ale po čase se bolesti opravdu nedají snést, a tak svolí. Po operaci mu lékař radí, aby začal nový život, úplně znova. Tak muž jde do obchodu s oblečením, že začne nový život v úplně novém oblečení. Vejde do obchodu a vyřkne přání, že chce kompletně nové oblečení. Prodavač říká : "Dobře, řekl bych, že potřebujete košili velikost 45 okolo krku, sako velikost 56 a boty tak 10" Chlap se diví, jak to prodavač pozná, a ten mu vysvětlí, že po těch letech v obchodu ..... Prodavač pokračuje: "No a slipy potřebujete velikost 36" Chlap na to: "Tak to jste se poprvé zmýlil, mám velikost 34" "Ne ne, opravdu, dejte na mně, vaše velikost je 36" "No nevím, ale celý život nosím 34, tak teď si koupím zase 34" "Jak chcete, ale když je budete nosit, budete mít přiskřípnutý koule a z toho vás bude pekelně bolet hlava."

Nejhorší je dostat průjem v zácpě.

Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský lékař se do věci vloží: "Nepřirovnávat! Odvést!"

Další odkazy:

Partnerské weby
Examen, evaluación estudiantil, Principio, Trampas o fraudes
Zajímavé internetové odkazy
Tenisové tapety na plochu PC
Doporučené odkazy
Grunge rock music
Naše tipy
Hazard games
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.