Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika nejen do dokumentů zadarmo ke stažení

Partnerské weby pro děti i dospělé

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ptáci, smajlíci a emotikony, stavby, věda, přístroje, halloween, květiny, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, symboly, osobnosti a lidé, zvířata, ženy a dívky, rostliny, mapy, nástroje a přístroje, ovoce, hmyz, jídlo a nápoje, zelenina, sport, nápoje atd.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak konvertovat, čím zobrazit, jak spustit, jak převést, jak exportovat, jak vytvořit, jak přehrát, v čem upravit, jak otevřít, čím prohlížet soubory těchto typů: konfigurační soubory, systémové soubory, písma, fonty, dokumenty, video soubory, internet a web, šablony dokumentů, obrazy disků, koncovky souborů, hudební audio soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak konvertovat, čím prohlížet, v čem upravit, jak spustit, v čem spustit, jak přehrát, jak exportovat, jak převést, jak importovat, kterak editovat následující typy souborů: šablony dokumentů, spustitelné soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, internet a web, grafiku, komprimace dat, hudební audio soubory, systémové soubory, konfigurační soubory, obrazy disků apod.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, Super free web games zdarma, doporučujeme, zadarmo, Stromečky, Vlajky států obrázků, M, Staré hry online, Natalie Portman, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Nejhranější online testy a kvízy, M, zeměpis

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Kameňáky, vtipné texty, fóry, vtípky, frky, vtipy

Potřebujete se naladit? Kameňáky, vtipné texty, fóry, vtípky, frky, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O Somálcích, Frky ze života, Vtipné hádanky, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, O škole, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, Vtipy o policajtech, O Slovácích, Vtipy o doktorech, O manželství, O důchodcích, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech apod.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Informace pro děti i dospělé

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Keywords:Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Full HD wallpapery ke stažení, Super online flash hry, Super online kvízy, Svíčka, počítače, internet, zdarma, Flags of the world countries, zábava, F, webové stránky

Super free web games zdarma

Vyzkoušejte super free web games zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Vaření a smažení, Auta a závodní, Střílecí hry, Letecké simulátory, Oddechové hry, online html5 hry, Oblíkačky, Hry s koňmi, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Adventury apod.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: internet, náboženství a křesťanství, hardware, literatura, technika, sport, fyzika, školství, bankovnictví, jídlo, filozofie, lékařství a medicína, počítače, zkratky, matematika, materiály, nemoce, cestování, chemie, český jazyk, latina, kultura, zločin a právo, psychologie atd.

Síť pro děti i dospělé

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Moudrosti, úsloví, rčení, myšlenky, aforismy, moudra, bonmoty

Citáty slavných, Moudrosti, úsloví, rčení, myšlenky, aforismy, moudra, bonmoty, . Naleznete zde citáty o zdraví, citáty o bohatství, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o lásce, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o penězích od různých známých osobností.

Klíčová slova: Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, tipy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Adventní obrázky ke stáhnutí, Obrázky, kliparty, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Vlajky států USA, Klipart vánoční dárky zdarma ke stažení, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online vánoční magazín, weby, odkazy

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Náš tip pro děti i dospělé

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - full HD tapety na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Nejlepší obrázky na plochu zdarma. lze použít v tablet, displej, počítač, mobilní telefon, ultrabook, smartphone, phablet, obrazovka počítače, monitor, PC, mobil a pro operační systémy Slackware, Windows 10, Windows NT, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Linux Mint, Lubuntu, Windows Server 2012, Windows 98, Chrome OS, Microsoft Windows Vista. Pozadí na plochu počítače z kategorií 3D a Abstraktní, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, letadla, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, rostliny, voda a bubliny, auta, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, květiny, kytky, dopravní prostředky, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, wallpapery. Zvolit si můžete rozměry 1920x1280, 1152x1920, 1200x1920, 1280x1024, 1440x2560, 2048x1536, 360x760, 800x1280, 1024x600, 1600x2560, 375x667, širokoúhlé 1366x768, 1920x1440, 640x480, hi res 2560x1920, 800x600 atd.

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online . Mj. na webu naleznete Logické, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Velikonoční hry, Oddechové, Bojové online gamesy, Karetní, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Strategie, parkování - parkovačky, Závodní, Klasické, Střílečky a podobně.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Itálie, Královna, Protektorát, Novinář, Hokejisté, Ekonom, Američané, Mluvčí, AIDS, Žhavé výstřely, Ministr, Mim, Slovenští prezidenti, Pittsburgh Penguins, Čeští králové, Nobelova cena, Němci, Podnikatel, Stoletá válka, Zpěvačky, Scénárista, Rock ‚n‘ Roll, Esejista, Herečka, Američan, Orlík, Dabérka, Textař, Rakousko-Uhersko, Francouz, Lord, Malíř, Florida Panthers, Ministři, Miliardář, Podnikatelé apod.

Fóry, vtipy, černý humor, ftipy, vtípky, frky

Chcete se pobavit? Fóry, vtipy, černý humor, ftipy, vtípky, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, kameňáky, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipy o facebooku apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nejlepší hry pro dívky, zdroje informací, Kristin Kreuk, Online životopisy, biografie slavných osobností, odkaz, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Kanadská vlajka, Stručný slovník pojmů a termínů, URL, volný čas

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Full HD wallpapery ke stažení - full HD pozadí ke stažení

Také doporučujeme: Full HD wallpapery ke stažení. vhodné pro PC, tablet, monitor, smartphone, mobilní telefon, phablet, ultrabook, mobil, notebook, displej, počítač a pro operační systémy Windows Me, Chrome OS, Windows 2000, Windows NT, Linux Xubuntu, Java ME, Microsoft Windows Vista, Slackware, Linux Fedora, Windows Server 2012, Windows 98. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: fraktály, armáda, válka, zbraně, zvířata, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, motorky, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, fantasy, Rally, závody aut, ptáci, nature - příroda, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky. Mnoho verzí a velikostí jako 1440x960, 1024x600, 375x667, 1152x864, HD 1280x720, 1440x900, 1280x1024, širokoúhlé 1366x768, 1920x1280, 2560x1440, 800x1280, 768x1024, 1680x1050, 2160x3840, 1280x720, 2048x1536 atd.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Online vánoční magazín - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Koledy, Santa, Vánoční světýlka, Linux, Tisk, Skleněné ozdoby, Jingle Bells, Jmenovka, Dia, Hostina, Santa Claus, Desktop, Adventní neděle, Vánoční ozdoby, Drážďany, Advent, Brambořík, Jezulátko, Adventní trhy, Kuba, Striezelmarkt, Vánoční filmy, Koleda, Třásně, Jedle, Perníčky, Jarmark, Přání, Sněhulák, PF, Ježíš Kristus apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako vodorovné značení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, výstražné značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení apod.

Klíčová slova: Wallpapers na PC, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Obrázky zdarma, zajímavosti, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Lady Gaga, info, K, Vlajky amerických států USA, Státní vlajky států světa, humor, Přehled formátů souborů, Country flags,

Několik fórů na závěr. Vtip Poslední vůle: "Otče, přišel notář, prý chceš sepsat poslední vůli." "Ano, ale neříkej to tak nahlas, maminka by zase jako posledně začala nehorázně utrácet za černé šaty."

Proč je obtížné najít muže, kteří jsou citliví a pozorní? ... Všichni už mají milence (chlapa).

Dělají to spolu dva homosexuálové, když tu náhle jeden řekne, že se jde na chvilku upravit do koupelny. Za chvíli se vrátí a pokračují v sexu. Když je za nějakou dobu vyprovázen svým přítelem z bytu, tak se přítel podívá do koupelny a zděsí se. Všude je sperma. Sperma na stěně, sperma na umyvadle, sperma na pračce…prostě všude. "Ty sis ho tu honil!" "Né, nehonil." "Ale honil, podívej se, jak to tu vypadá!" "Říkám, že nehonil. Jenom jsem si trochu prdnul…"

Další odkazy:

Naše tipy
Tajikistan
Tipy na zajímavé weby
Co je to omalovánka?
Zajímavé internetové odkazy
Zastave svetovnih držav
Doporučené odkazy
Rolničky
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.