Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika nejen do dokumentů zadarmo ke stažení

Partnerské weby pro děti, studenty i dospělé

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: zkratky, nástroje, rostliny, cestování, chemie, technika, bankovnictví, ekonomie a ekonomika, školství, politika, nemoce, nápoje, věda, český jazyk, lékařství a medicína, počítače, literatura, jídlo, sport, materiály, software, různé, hardware, účetnictví atd.

Hlášky, myšlenky, bonmoty, motta, úsloví, přísloví, rčení

Slavné citáty, Hlášky, myšlenky, bonmoty, motta, úsloví, přísloví, rčení, rozdělené kategorií: citáty o kráse, citáty o lži, citáty o odvaze, citáty o víře, citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o ženách, citáty o manželství od různých známých osobností.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Klíčová slova: odkazy, Pozadí na plochu počítače, V, webovky, Sexy Isla Fisher, školství, Onlinovky zdarma, Kliparty pro dokumenty, Biografie Eri Aikawa, Nejhranější hry online, cestování, Webové online testy zdarma, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Seznam vlajek amerických států

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Illinois, Aljaška, Pensylvánie, New Jersey, Havaj, Nevada, Nové Mexiko, Kentucky, Oregon, Maryland, Jižní Dakota, Delaware, Severní Dakota, Kansas, Kalifornie, Massachusetts, Montana, Tennessee, Rhode Island, Alabama, Ohio, New Hampshire, Severní Karolína, Utah, Idaho, Florida atd.

Onlinovky zdarma

Vyzkoušejte onlinovky zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Logické a tak podobně.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Keywords:Wallpapery na PC ke stažení, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, multimédia, Obrázky na PC ke stažení, Rose McGowan, Webové html5 hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník, zábava, Holly Valance, Online vánoční webzine, Stručný encyklopedický slovník, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií výstražné značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky apod.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - obrázky na plochu PC

Také doporučujeme: Wallpapers na zdarma PC ke stažení. můžete využít v displej, počítač, mobilní telefon, monitor, obrazovka počítače, tablet, ultrabook, phablet, mobil, PC, notebook a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Lubuntu, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, Windows Server 2012, Chrome OS, Mac, Linux Ubuntu, Windows Me, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS. Full HD pozadí ke stažení z kategorií 3D a Abstraktní, zvířata, motorky, motocykly, letadla, dopravní prostředky, psi a štěňátka, budovy a stavby, voda a bubliny, hudební tapety, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, auta, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, noční města, sportovní pozadí. Dostupná rozlišení jsou 1920x1080 Full HD, 1920x1280, širokoúhlé 1366x768, 375x667, 1280x1024, 1080x1800, 854x480, Full HD 1080x1920, 1280x854, 1366x1024, 1536x2560, HD 1280x720, 1280x768, 1024x600, 375x812, 360x640 atd.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Obrázky na PC ke stažení - tapety na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na PC ke stažení. jsou vhodná pro obrazovka počítače, tablet, mobil, displej, notebook, počítač, PC, monitor, phablet, smartphone, ultrabook a pro operační systémy Windows Me, SUSE Linux, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista, OSX, Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, Slackware, Windows 7, Red Hat Linux, Linux Mint. Wallpapers na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, noční města, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, sportovní pozadí, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, rostliny, wallpapery, hudební tapety, letadla, adventní a vánoční tapety, auta, jídlo a nápoje. Zvolte si z rozměrů 1200x1920, 375x812, 1280x1024, 360x720, 2560x2048, 1800x1440, 2560x1440, 800x600, 1152x864, 1280x768, 1920x1440, 2048x1080, širokoúhlé 1366x768, HD 1280x720, 1920x1200, 1280x854 atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Dopravní značky, zdarma, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zeměpis, Superhry a hry online zdarma, AC Milán, info, zajímavosti, kuriozity, Vánoční web

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Superhry a hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste superhry a hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro dva hráče, Střílečky, Karetní hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Strategie, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Animace, Relaxační hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Pro dívky, Adventury a tak dále.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, Antarktidy, země východní Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu apod.

Vtipné texty, vtípky, fórky, kameňáky, fóry, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, vtípky, fórky, kameňáky, fóry, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako černý humor, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, kameňáky, vtipné hádanky, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech apod.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. K Vytisknutí, Korálky, Plocha, Filmy, Alkoholový kalendář, Vánoční kaktus, Kameňák, Neviňátko, Tiskárna, Přáníčko, Pastýř, Kuba, Borovice, Vykrajovátka, Film, Historické ozdoby, Televize, Štóla, Osvětlení, Recepty, Keramika, Vánoce, Šišky, Milka, Smrk, Plzeň, K Vytištění, Adventní neděle, Německy, Vánoční punč, Špalda apod.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, výukové pomůcky, V, Andrés Iniesta spanischer Fußballspieler, odkaz, Dopravní značení, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Sexy Heidy Klum, počítače, linky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Superhry a hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste superhry a hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro dva hráče, Střílečky, Karetní hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Strategie, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Animace, Relaxační hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Pro dívky, Adventury a tak dále.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Online vánoční webzine - online vánoční magazín

Blíží se Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Pak zkuste Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční zábava, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Text, Koledy, K Tisku, K Vytisknutí, Vinná klobása, PF, Vánoční prostírání, Lego, Brambořík, Alkoholový kalendář, Píseň, Bůh, Stromeček, Linux, Adventní neděle, Tapeta, Popelka, Řetězy, Papírové ozdoby, Brno, Borovice, Vánoční svíčky, Dárky, Smrk, Film, Přáníčko, Šišky, Vídeň, Sám doma, Staroměstské náměstí, Sněhulák apod.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Klíčová slova: Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, doporučujeme, Vlajky amerických států USA, Kliparty zdarma ke stažení, Historie strategických válečných her, humor, zadarmo, Seznam zkratek a akronymů, Seznam vlajek amerických států, zdroje informací, weby, Vymalovánky k tisku, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Vláda vs. holubi: Jaký je rozdíl mezi českou vládou a holuby? - Žádný - všechno poserou a střílet se nesmí.

Přijde chlápek na kopec, zvedne hlavu k nebi a zařve: Bože! Chci slyšeti tvůj názor! Je Facebook škodlivý?! A z nebe se ozve: "Chvilinku, jen dopíšu status.."

Ta vodka chutná jako ředidlo.

Další odkazy:

Paris Saint-Germain F.C.
Naše tipy na užitečné weby
Wallpapers auta - cars
Doporučené internetové odkazy
Gábina Partyšová
Zajímavé internetové odkazy
Madonna
Odkazy na zajímavé weby
Chelsea F.C.
Tipy na užitečné weby
Pizza, ingredience, druhy, recepty

Děkujeme vám za vaši návštěvu.