Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika nejen do dokumentů zadarmo ke stažení

Partnerské weby, cestování, počítače a internet

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Ftipy, černý humor, vtipy, fórky, fóry, kameňáky

Chcete se pobavit? Ftipy, černý humor, vtipy, fórky, fóry, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, O manželství, Vtipy o policajtech, O důchodcích, O ekonomech, O ženách, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, O škole, Frky ze života, O Windows, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech apod.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak exportovat, v čem upravit, v čem spustit, jak otevřít, jak vytvořit, čím zobrazit, jak konvertovat, čím prohlížet, jak přehrát, jak převést soubory z následujících kategorií: video soubory, spustitelné soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, obrazy disků, dokumenty, grafiku, hudební audio soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, písma, fonty apod.

Myšlenky, aforismy, úsloví, motta, výroky, rčení, bonmoty

Slavné citáty, Myšlenky, aforismy, úsloví, motta, výroky, rčení, bonmoty, z kategorií citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o životě, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, moudra o dětech od různých známých osobností.

Klíčová slova: multimédia, Dopravní značení, cestování, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Brooke Shields, zadarmo, tipy, info, Permainan penjelajah web, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Stručný encyklopedický slovník, webovky, Vlajky států USA

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Hry pro dívky online

Doporučujeme hry pro dívky online Webhry jsou rozdělené kategorií: Vaření a smažení, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Oddechové hry, Auta a závodní, Deskovky, Omalovánky, Letecké simulátory, Farmářské hry, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Hry s koňmi, Strategické onlinovky apod.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, měny, politické strany a hnutí, hudební zkratky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, týmy NHL, státy usa, fyzikální jednotky, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, země EU apod.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Keywords:Online hry zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace, hyperlinky, V, Celebrity Jenny Mc Carthy, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, zdarma, odkaz, eHarmony online dating website for Lasting Relationships, V, Stručný encyklopedický slovník, Online životopisy, biografie

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy atd.

Informace, cestování, počítače a internet

Online adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom zkuste Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, materiály ke stažení, adventní všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Patchwork, Wallpaper, Šišky, Jingle Bells, bezlepkové cukroví, Papírový vánoční stromek, Zima, Linecká kolečka, Tiskárna, Film, Vánoční hvězda, Ježíšek, Popelka, Tichá noc, Vánoční dekorace, Adventní svícen, Monitor, Betlém, Vánoční filmy, Brno, Kapr, Jmelí, Koledy, Umělý vánoční stromek, Písnička, K Vytištění, Vánoční pozadí, Korálky, Vánoční stromeček, Anglicky, K Tisku apod.

Tapety na plochu PC - obrázky na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu PC. vhodné pro notebook, ultrabook, počítač, mobilní telefon, smartphone, mobil, displej, obrazovka počítače, monitor, PC, tablet a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Mac, Linux Fedora, Lubuntu, Chrome OS, OSX, Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux, Java ME, Android, Windows Server 2012. Full HD tapety na PC zdarma z kategorií flóra, stromy, zvířata, sportovní wallpapery, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, Formule 1, fantasy, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, motorky, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta. Zvolit si můžete rozměry 1920x1280, 1440x2560, 1600x900, 1152x768, 360x760, 1920x1200, 1680x1050, 1280x1024, 375x812, 1280x768, HD 1280x720, 2048x1536, 1440x900, 2560x2048, 3200x1800, 1600x2560 atd.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Přehled státních vlajek států světa, Online zeměpisné testy zdarma, Charlize Theron, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, volný čas, M, Fotografie Mandy Moore, školství, Hry pro dívky online, výukové pomůcky, Hry pro kluky

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako profese a zaměstnání, filozofie, školství, mytologie, zločin a právo, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, lékařství, vlastnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa, přezdívky, záliby, Spisovatelé a básníci, fikce a fantasy, poruchy, věda, podnikání a podnikatelé, národnost, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, sport atd.

Online zeměpisné testy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zahraniční značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení apod.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Klíčová slova: zábava, odkazy, internet, Alicia Keys sexy photos, Dopravní značení, počítače, webové stránky, Jennifer Aniston, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, kuriozity, pro děti

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako profese a zaměstnání, filozofie, školství, mytologie, zločin a právo, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, lékařství, vlastnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa, přezdívky, záliby, Spisovatelé a básníci, fikce a fantasy, poruchy, věda, podnikání a podnikatelé, národnost, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, sport atd.

Online zeměpisné testy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zahraniční značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení apod.

Síť, cestování, počítače a internet

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: filozofie, psychologie, zločin a právo, hardware, materiály, bankovnictví, jídlo, rostliny, náboženství a křesťanství, nápoje, nemoce, počítače, věda, cestování, nástroje, sport, různé, latina, matematika, fyzika, chemie, ekonomie a ekonomika, lékařství a medicína, účetnictví atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: politické strany a hnutí, týmy NHL, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, obecné zkratky, státy usa, země EU, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, měny apod.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako osobnosti a lidé, ovoce, jídlo a nápoje, květiny, hudba, ženy a dívky, halloween, symboly, smajlíci a emotikony, stavby, přístroje, dopravní prostředky, zvířata, hmyz, sport, věda, rostliny, zelenina, auta, mapy, nápoje, muži, Vánoce a Advent atd.

Klíčová slova: weby, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zeměpis, Staré hry online, Státní vlajky zemí, Cameron Diaz celebrity, Full HD pozadí na PC, pro dospělé, Vánoční web, Vlajky měst a obcí České republiky, Webové online testy zdarma, zdroje informací, Paris Saint-Germain F.C., 6

Několik fórů na závěr. Vtip Rychlost auta: Blondýnka si kupuje nové auto a ptá se prodavače: "Prosím vás, je to rychlé auto?" "Samozřejmě, 240 km za hodinu" "Nekecejte, hodina tolik kilometrů nemá!

Nemám nic proti stezkám odvahy, ale jít mimo dosah wifi, je už trochu moc...

Víte, jaký je rozdíl mezi lesem Řáholcem a ministerstvem financí? . . . Žádný, v obou se ozývá "Mankóo, Mankóo"

Další odkazy:

Karl Marx, Adam Smith
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Kate Winslet
Naše tipy na užitečné weby
Romantické zamilované sms vzkazy
Tipy na užitečné weby
Natalie Portman
Tipy na Partnerské weby
Wallpapers na plochu hry
Partnerské internetové stránky
Greenland

Děkujeme vám za vaši návštěvu.