Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika s tématem Doprava k bezplatnému stažení

Vektory, obrázky, kliparty s motivem Doprava k bezplatnému stažení

Kategorie doprava obsahuje obrázky (kliparty) dopravních prostředků. Lodě, vlaky, letadla, tramvaje, metro nebo jízdní kolo, to všechno jsou stroje určené k dopravě lidí a jiných nákladů. Obrázky můžete použít na profil (třeba na Facebooku), do prezentací nebo třeba na obálku jízdního řádu.

Obrázky dopravních prostředků k vybarvení

Na partnerských stránkách s omalovánkami naleznete další obrázky dopravních prostředků k vytištění. Některé obrázky dopravních prostředků lze vybarvit online, například zde.

Jaké dopravní prostředky tu můžete nalézt? V současné době zde máme zdarma ke stažení obrázky a kliparty s těmito názvy: lokomotiva, parní vlak, červený autobus, vikingská loď, golfové vozítko, kormidlo, motocykl, raketa, přejezd značka, balón, vzducholoď, rychlovlak, lanovka, sanitka, mikrobus, kosmická loď, vysokozdvižný vozík, dětský vláček, zaoceánský parník, vláček, stíhačka, horské kolo, Peugeot, autobus, motorka, parník, plachetnice, tramvaj piktogram, rychlovlak ICE, pneumatika, raketoplán, maglev, historická tramvaj, kotva, důlní vozík, airbus, pozor vlak, tramvaj a vlak. Vyberte si některých z obrázků dopravních prostředků, stáhněte a použijte jej v textovém dokumentu, v prezentaci vytvořené v kancelářském balíku Microsoft Office (Word, excel, Power-point) či Libre Office nebo OpenOffice.org. Dále lze tyto kreslené vektorové obrázky použít na profil na sociální síti (Facebook, Twitter apod.), na webové stránky, do domácích úkolů, seminárních, bakalářských nebo diplomových prací atd. Kliparty jsou zdarma a použití se meze nekladou. Obrázky jsou zadarmo ke stažení ve vektorovém (SVG) i bitmapovém formátu (PNG). Doporučujeme používat vektorový formát, který zajistí nejvyšší kvalitu, bitmapový formát zde uvádíme především z důvodu lepší kompatibility.