Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bílá sanitka (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bílá sanitka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Bílá sanitka. Obrázek Bílá sanitka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Bílá sanitka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá sanitka zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bílá sanitka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá sanitka ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 820 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: j4p4n

Tento obrázek s názvem (Bílá sanitka) můžete sdílet se známými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Bílá sanitka patří do kategorie Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Stehlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jahody ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart 2021 ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Doprava, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, cliparts, vektor, vektorový obrázek, Bílá sanitka, kliparty, Bílá sanitka, download, grafika, zdarma, svg, free, obrázek

Doporučené použití klipartu: web, referáty, pozvánky, office, textové dokumenty, prezentace, Facebook, eshop, Twitter, wordpress, škola, diář, video, profil, profilovka, openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Egyptské pyramidy ke stažení, ilustrace Hot dog ke stažení nebo klipart 5 Euro ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.