Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Taxi, Auta nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Taxi zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Taxi. Kreslená ilustrace Taxi je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Taxi zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Taxi ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Taxi ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x960
1280x768
800x480
500x300
160x96

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 43 411 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: chatard

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Taxi je v kategorii Ilustrační kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hrášek ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Příbor zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zelené fazole ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, svg, klipart, grafika, ilustrační obrázek, free, ilustrace, obrázek, kliparty, zdarma, ke stáhnutí, ke stažení, Auta, Taxi, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: plakáty, prezentace, Adobe Illustrator , fotokniha, Pinterest, referáty, PowerPoint, pozvánky, památník, avatar, dokumenty, škola, časopis, profilovka, openOffice, Instagram

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Veselý Santa ke stáhnutí, klipart Žák zdarma nebo ilustrace Růžová ozdoba ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.