Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Taxi (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Taxi zdarma ke stažení

Taxi je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Taxi nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Taxi zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Taxi ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Taxi ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x960
1280x768
800x480
500x300
160x96

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 43 411 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: chatard

Líbí se vám klipart Taxi? Pak se podělte s blízkými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Taxi patří do sekce Vektorové kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Santa - pacman ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Inline bruslařka ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Náruživá kuřačka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, vektorový obrázek, ke stažení, free, kliparty, zdarma, download, grafika, cliparts, ilustrační obrázek, klipart, Taxi, Taxi, obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, Adobe Illustrator, škola, prezentace, corelDraw, Instagram, referáty, profilovka, památník, textové dokumenty, Twitter, články, wordpress, fotokniha, plakát, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Tenečnice u tyče ke stažení, vektor Šedivá vajíčka ke stažení nebo obrázek Hangár ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.