Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Nákladní auto (Auta) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Nákladní auto bezplatně ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Nákladní auto. Stahujte klipart Nákladní auto v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nákladní auto zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Nákladní auto ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nákladní auto ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x980
1280x784
800x490
500x306
160x98

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 165 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart - JayNick

Potěší nás, pokud budete tento klipart Nákladní auto sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Nákladní auto se nachází v sekci Ilustrační kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ohlašovna požáru ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tančík ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Djembe zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Auta, grafika, ke stažení, free, kliparty, svg, klipart, Nákladní auto, cliparts, Nákladní auto, zdarma, download, obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, eshop, plakát, pozvánky, deníček, seminární práce, vstupenky, Adobe Illustrator, dokumenty, oznámení, manuály, brožury, letáky, word, referáty, fotografie, plakáty

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Slavík zdarma, obrázek Ovečky ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Spící čtenářka ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.