Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pohár se zmrzlinou (Jídlo) zdarma

Obrázek, klipart Pohár se zmrzlinou zdarma

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Pohár se zmrzlinou. Vektorový obrázek Pohár se zmrzlinou jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pohár se zmrzlinou zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pohár se zmrzlinou ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pohár se zmrzlinou ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1000
1280x800
800x500
500x313
160x100

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 171 563 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: algotruneman

Sdílejte obrázek, klipart Pohár se zmrzlinou s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Pohár se zmrzlinou je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Růžová ozdoba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Citroen 2CV zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek CSS soubor ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, kliparty, Jídlo, svg, ilustrační obrázek, Pohár se zmrzlinou, free, Pohár se zmrzlinou, grafika, vektor, ilustrace, ke stažení, klipart, zdarma

Doporučené použití klipartu: office, plakáty, Instagram, dokumenty, manuály, vizitky, prezentace, seminární práce, pozvánky, referáty, kalendář, letáky, památník, word, dokument, fotografie, katalog

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Mapa Nigeru ke stáhnutí, ilustrace Mapa Skandinávie zdarma nebo vektor Pomeranian zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.