Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pohár se zmrzlinou, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pohár se zmrzlinou zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Pohár se zmrzlinou. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Pohár se zmrzlinou nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pohár se zmrzlinou zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pohár se zmrzlinou ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pohár se zmrzlinou ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1000
1280x800
800x500
500x313
160x100

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 171 563 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: algotruneman

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pohár se zmrzlinou je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Špatně zdarma Podívejte se i na obrázek Lesotho ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Moucha ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Pohár se zmrzlinou, kliparty, vektorový obrázek, svg, ke stáhnutí, ilustrace, vektor, klipart, Pohár se zmrzlinou, grafika, zdarma, download, cliparts, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: web, kalendář, word, profil, Adobe Illustrator , blog, webové stránky, textové dokumenty, profilovka, Twitter, PowerPoint, škola, corelDraw, fotokniha, seminární práce, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Rajče zdarma, klipart Čokoládový dárek ke stažení nebo ilustrace Mapa Norska ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.