Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zlaté M (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté M zdarma ke stažení

Zlaté M je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte soubor Zlaté M ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Zamlouvá se vám obrázek Zlaté M? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté M zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zlaté M ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté M ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1092
1280x874
800x546
500x341
160x109

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 002 308 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Zlaté M) můžete sdílet s přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Zlaté M patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mop ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kachna ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Továrna ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, kliparty, Zlaté M, obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, cliparts, Zlaté M, vektor, svg, ke stáhnutí, grafika, free, download, klipart

Doporučené použití klipartu: fotokniha, webové stránky, magazín, inkscape, kalendář, plakáty, eshop, video, tiskoviny, vizitky, wordpress, články, word, prospekty, Twitter, office, web

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Kuchyňská váha ke stažení, ilustrace Louis Braille ke stáhnutí nebo klipart Sešívačka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.