Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kapusta, Zelenina nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kapusta zdarma ke stažení

Kapusta je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Kapusta je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapusta zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Kapusta ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapusta ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1555x1600
1244x1280
777x800
486x500
155x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 849 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Sarka Slukova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kapusta patří do sekce Obrázky, kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace PF 2019 zdarma Podívejte se i na klipart FODS ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Anděl ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, download, ke stažení, ilustrace, Zelenina, klipart, cliparts, obrázek, vektorový obrázek, vektor, kliparty, free, ke stáhnutí, Kapusta, zdarma

Doporučené použití klipartu: škola, blog, pozvánky, články, Pinterest, inkscape, web, profilovka, Facebook, fotokniha, památník, prezentace, openOffice, profil, Twitter, corelDraw

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Smrkající smajlík zdarma, ilustrace Růže ke stažení nebo vektor Jordánsko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.