Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kapusta, Zelenina nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kapusta zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Kapusta. Vektorová ilustrace Kapusta je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapusta zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Kapusta ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapusta ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1555x1600
1244x1280
777x800
486x500
155x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 849 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Sarka Slukova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kapusta se nachází v sekci Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kalkulačka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Teodolit zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Mobil ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stažení, zdarma, cliparts, obrázek, vektorový obrázek, klipart, Zelenina, free, Kapusta, ilustrační obrázek, grafika, vektor, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: inkscape, články, web, škola, office, prezentace, Twitter, openOffice, Pinterest, seminární práce, dokument, profil, fotokniha, PowerPoint, Facebook, avatar

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Formule ke stáhnutí, ilustrace Pobřeží slonoviny zdarma nebo vektor Maniok ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.