Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kapusta (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kapusta zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Kapusta. Vektorová ilustrace Kapusta je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kapusta lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapusta zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kapusta ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapusta ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1555x1600
1244x1280
777x800
486x500
155x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 849 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Sarka Slukova / Machovka

Sdílejte obrázek, klipart Kapusta s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Kapusta je v kategorii Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Zelený vláček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tulipán zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Harry Truman ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, ilustrační obrázek, download, free, grafika, ilustrace, Kapusta, ke stáhnutí, Zelenina, cliparts, svg, kliparty, Kapusta, ke stažení

Doporučené použití klipartu: blog, Facebook, časopis, dokument, fotokniha, Instagram, profilovka, webové stránky, inkscape, prezentace, eshop, referáty, kalendář, video, etikety, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Modrý tulipán ke stáhnutí, vektorový klipart Krocan zdarma nebo obrázek, klipart Bongo zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.