Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Policajt, Muži nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Policajt zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Policajt. Pakliže si chcete obrázek Policajt stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Policajt lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Policajt zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Policajt ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Policajt ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1347x1600
1078x1280
674x800
421x500
135x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 49 404 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Policajt je v sekci Vektorové kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kaktus ke stažení Podívejte se i na obrázek Mapa Tchaj-wanu ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Muffin zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, ilustrační obrázek, zdarma, obrázek, download, ke stažení, Policajt, vektorový obrázek, cliparts, ke stáhnutí, kliparty, free, Muži, Policajt

Doporučené použití klipartu: fotokniha, blog, corelDraw, pozvánky, seminární práce, textové dokumenty, office, openOffice, Instagram, inkscape, škola, Twitter, web, články, kalendář, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Růžový drahokam ke stažení, klipart Oliver Cromwell ke stáhnutí nebo ilustrace WAV přípona zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.