Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Policajt, Muži nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Policajt zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Policajt. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Policajt zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Policajt ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Policajt ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1347x1600
1078x1280
674x800
421x500
135x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 49 404 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Policajt patří do sekce Ilustrační obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Eskymák zdarma Podívejte se i na vektor Černý jezdec ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace JSP formát ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Muži, free, ke stažení, vektor, Policajt, ilustrace, klipart, download, obrázek, cliparts, zdarma, kliparty, grafika, ke stáhnutí, Policajt

Doporučené použití klipartu: Facebook, seminární práce, avatar, dokumenty, památník, Instagram, web, plakáty, corelDraw, kalendář, PowerPoint, textové dokumenty, profilovka, škola, fotokniha, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i vektor Krteček zdarma, obrázek Hercule Poirot ke stažení nebo klipart Ukrajina ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.