Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Policajt (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Policajt zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Policajt. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Policajt? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Policajt zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Policajt ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Policajt ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1347x1600
1078x1280
674x800
421x500
135x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 49 404 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Juhele

Líbí se vám klipart Policajt? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Obrázek Policajt se nachází v kategorii Kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sprcha ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šamisen ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Lama ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, cliparts, kliparty, obrázek, grafika, svg, zdarma, klipart, Policajt, vektor, Policajt, download, vektorový obrázek, free

Doporučené použití klipartu: avatar, Pinterest, office, profil, inkscape, škola, openOffice, Instagram, pozvánky, diář, web, kalendář, webové stránky, blog, plakát, word

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Desetieurovka ke stažení, obrázek, klipart Světelné dekorace ke stažení nebo vektorový klipart Hot dog ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.