Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Policajt, Muži nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Policajt zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Policajt. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Policajt zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Policajt ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Policajt ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1347x1600
1078x1280
674x800
421x500
135x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 49 404 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Policajt je v sekci Vektorové kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Červené Lamborghini ke stažení Podívejte se i na obrázek Vlašský ořech ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Lev zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Policajt, ilustrace, kliparty, vektorový obrázek, obrázek, ke stažení, Muži, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, cliparts, vektor, free, download, zdarma, svg

Doporučené použití klipartu: kalendář, profilovka, word, blog, plakáty, seminární práce, textové dokumenty, profil, openOffice, škola, web, Instagram, památník, Facebook, webové stránky, pozvánky

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek GAZ 21 ke stažení, klipart Lýkohub ke stáhnutí nebo ilustrace Flétna zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.