Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Smajlík Kyborg (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík Kyborg zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Smajlík Kyborg. Klipart Smajlík Kyborg je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík Kyborg zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Smajlík Kyborg ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík Kyborg ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 984 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: qubodup

Líbí se vám klipart Smajlík Kyborg? Pak se podělte s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Obrázek Smajlík Kyborg je v sekci Ilustrační kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Červené P ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jednoduchý stromek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Kudla zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, kliparty, obrázek, Smajlík Kyborg, cliparts, download, vektorový obrázek, vektor, klipart, Smajlík Kyborg, zdarma, ke stáhnutí, svg, free

Doporučené použití klipartu: inkscape, avatar, office, fotokniha, textové dokumenty, časopis, webové stránky, video, dokumenty, profil, plakát, blog, kalendář, PowerPoint, corelDraw, Twitter

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Kočičí dívka zdarma, vektorový obrázek Luther Burbank ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Housenka ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.