Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kostlivec pirát, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kostlivec pirát zdarma ke stažení

Kostlivec pirát je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Kostlivec pirát nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Kostlivec pirát? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostlivec pirát zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kostlivec pirát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostlivec pirát ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1221x1600
976x1280
610x800
382x500
122x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 419 445 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kostlivec pirát je v sekci Obrázky, kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Šedý sporťák ke stažení Podívejte se i na obrázek Parní lokomotiva ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Straka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, svg, klipart, grafika, ilustrační obrázek, obrázek, vektorový obrázek, free, vektor, zdarma, Kostlivec pirát, Halloween, ke stažení, Kostlivec pirát, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Twitter, časopis, word, Adobe Illustrator , plakáty, fotokniha, referáty, pozvánky, openOffice, dokument, Pinterest, PowerPoint, články, dokumenty, seminární práce, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Barevné papriky ke stažení, klipart Mapa Norska ke stáhnutí nebo ilustrace Lékařka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.