Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Čarodějka v černém (Halloween) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Čarodějka v černém zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Čarodějka v černém. Stahujte soubor Čarodějka v černém ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějka v černém zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čarodějka v černém ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějka v černém ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1560
1280x1248
800x780
500x487
160x156

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 264 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: uroesch

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Čarodějka v černém s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Čarodějka v černém je v kategorii Vektorové obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Kyrgystán ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Citroen GS zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Malajsie ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Čarodějka v černém, free, ilustrace, obrázek, Čarodějka v černém, klipart, svg, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Halloween, zdarma, grafika, download, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profil, video, textové dokumenty, dokument, Twitter, magazín, diplomová práce, referáty, pozvánky, logo, prezentace, tiskoviny, Facebook, oznámení, brožury, bakalářská práce, profilovka

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Myšlenky na Vánoce ke stáhnutí, vektorový obrázek Austrálie zdarma nebo obrázek, klipart Sušenky zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.