Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Čarodějka v černém (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čarodějka v černém zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Čarodějka v černém. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Čarodějka v černém nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějka v černém zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čarodějka v černém ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějka v černém ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1560
1280x1248
800x780
500x487
160x156

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 264 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: uroesch

Potěší nás, pokud budete tento klipart Čarodějka v černém sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Klipart Čarodějka v černém je v kategorii Vektorové obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Zlatý zavináč ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Velikonoční beránek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Řadové domy zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Čarodějka v černém, ke stažení, Čarodějka v černém, vektor, grafika, vektorový obrázek, kliparty, svg, obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, download, zdarma, Halloween

Doporučené použití klipartu: diář, Twitter, brožury, eshop, pozvánky, blog, manuály, profil, referáty, wordpress, časopis, prezentace, Adobe Illustrator, PowerPoint, škola, Facebook, plakáty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Tropická ryba zdarma, vektorový obrázek Austrálie zdarma nebo obrázek, klipart Rudá hvězda ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.