Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Doktorka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Doktorka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Doktorka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Doktorka ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Doktorka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Doktorka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Doktorka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Doktorka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1269x1600
1014x1280
634x800
396x500
127x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 74 897 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: GDJ

Sdílejte klipart nazvaný Doktorka s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Doktorka se nachází v sekci Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zakulacený stromek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Porsche zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Klávesy ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, grafika, Ženy, Doktorka, vektor, cliparts, ilustrace, kliparty, free, ke stažení, svg, zdarma, klipart, obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, kalendář, časopis, články, památník, wordpress, office, corelDraw, web, Pinterest, dokument, avatar, fotokniha, webové stránky, prezentace, eshop

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Fraktálový stromeček ke stáhnutí, vektorový obrázek Romantické přání zdarma nebo vektorový obrázek S3DB zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.