Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Doktorka, Ženy pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Doktorka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Doktorka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Doktorka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Doktorka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Doktorka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1269x1600
1014x1280
634x800
396x500
127x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 74 897 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Doktorka se nachází v sekci Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dárková taška ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Digitální znak W zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Rodinný dům ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, grafika, Ženy, kliparty, obrázek, ke stáhnutí, download, vektor, Doktorka, zdarma, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stažení, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, prezentace, referáty, Facebook, word, openOffice, webové stránky, inkscape, corelDraw, časopis, památník, kalendář, seminární práce, office, pozvánky, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Vysmátá dýně ke stáhnutí, obrázek Jemen zdarma nebo klipart Rozhlas ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.