Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Doktorka, Ženy pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Doktorka zdarma ke stažení

Doktorka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Doktorka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Doktorka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Doktorka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Doktorka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1269x1600
1014x1280
634x800
396x500
127x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 74 897 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Doktorka se nachází v sekci Kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Stařena ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Free WiFi zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Pravěká bojovnice ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Doktorka, download, klipart, kliparty, ilustrace, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, Doktorka, vektor, free, svg

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, kalendář, inkscape, fotokniha, články, dokument, Twitter, word, profilovka, profil, seminární práce, webové stránky, web, openOffice, office, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Kosa smrtky ke stáhnutí, obrázek Biologické riziko zdarma nebo klipart Islám ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.