Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Doktorka (Ženy) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Doktorka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Doktorka. Klipart Doktorka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Doktorka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Doktorka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Doktorka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1269x1600
1014x1280
634x800
396x500
127x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 74 897 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: GDJ

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Doktorka s dalšími lidmi na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Doktorka je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Klokan ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kobylka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Pákový ovladač ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, download, cliparts, zdarma, obrázek, ke stažení, svg, Ženy, grafika, vektorový obrázek, Doktorka, Doktorka, free, kliparty, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: časopis, diplomová práce, dokumenty, tiskoviny, wordpress, oznámení, profil, Pinterest, bakalářská práce, kalendář, deníček, web, vizitky, škola, openOffice, Twitter, fotografie

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Mapa světa ke stáhnutí, klipart Sněhuláček ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Metronom zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.