Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Namibie, Mapy pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Namibie zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Namibie. Pakliže si chcete obrázek Namibie stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Namibie zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Namibie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Namibie ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1555
1280x1244
800x778
500x486
160x156

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 508 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Namibie je v kategorii Vektorové kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pět dýní zdarma Podívejte se i na obrázek Alpský roh ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mangostana lahodná ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektorový obrázek, Namibie, grafika, Mapy, svg, obrázek, cliparts, download, free, zdarma, klipart, vektor, ke stáhnutí, kliparty

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, dokument, profilovka, profil, kalendář, seminární práce, referáty, Facebook, Twitter, Adobe Illustrator , openOffice, prezentace, inkscape, avatar, office, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Důlní vozík zdarma, klipart Recyklace ke stažení nebo ilustrace Citroen SM ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?