Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Trubička, Nástroje nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Trubička zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Trubička. Obrázek Trubička je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trubička zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Trubička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trubička ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x872
1280x697
800x436
500x272
160x87

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 17 890 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: barretr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Trubička se nachází v kategorii Vektorové kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Láhev vína ke stažení Podívejte se i na vektor Stavitelný klíč ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Ortodoxní katedrála zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, vektor, ilustrační obrázek, zdarma, ke stažení, ke stáhnutí, download, grafika, Nástroje, vektorový obrázek, klipart, svg, cliparts, kliparty

Doporučené použití klipartu: profilovka, PowerPoint, openOffice, corelDraw, pozvánky, office, web, webové stránky, články, dokument, textové dokumenty, inkscape, plakáty, škola, Twitter, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Vánoční perníčky ke stažení, obrázek Zlatý kříž ke stáhnutí nebo klipart Syntetizér zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.