Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart BLM (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart BLM zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název BLM. Vektorový obrázek BLM je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart BLM zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart BLM ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart BLM ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 232 956 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Arvin61r58

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart BLM s dalšími lidmi na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek BLM je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Romantika ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kakao ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Eiffelova věž ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, obrázek, cliparts, free, vektor, download, ilustrace, svg, ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, BLM, BLM

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, vstupenky, Adobe Illustrator, kalendář, prospekty, etikety, pozvánky, Facebook, články, profil, deníček, blog, profilovka, corelDraw, inkscape, eshop, avatar

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Recepční ke stažení, vektorový klipart Čokoláda ke stažení nebo obrázek, klipart Živý stromek ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.