Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hrozen, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hrozen zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Hrozen. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Hrozen. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Hrozen? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrozen zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Hrozen ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrozen ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1593
1280x1274
800x796
500x498
160x159

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 42 769 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: stuuf

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hrozen se nachází v sekci Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Turecka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Surikata zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Digitální znak U ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ovoce, ke stažení, vektorový obrázek, kliparty, klipart, zdarma, svg, Hrozen, Hrozen, cliparts, ilustrace, free, grafika, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: dokument, plakáty, Facebook, web, profil, word, fotokniha, office, Pinterest, Twitter, PowerPoint, textové dokumenty, Adobe Illustrator , plakát, kalendář, prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Kytice ke stáhnutí, ilustrace Marihuana zdarma nebo vektor Pastelky ve stojánku ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.