Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hrozen, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hrozen zdarma ke stažení

Hrozen je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Hrozen je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrozen zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hrozen ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrozen ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1593
1280x1274
800x796
500x498
160x159

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 42 769 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: stuuf

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hrozen se nachází v sekci Kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek DOTX ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Valentýn zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Maroka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, svg, download, obrázek, free, Ovoce, vektor, klipart, grafika, ke stažení, zdarma, Hrozen, ilustrace, kliparty, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profil, Adobe Illustrator , inkscape, plakáty, openOffice, dokument, avatar, časopis, Twitter, Facebook, corelDraw, fotokniha, památník, referáty, web, office

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Červená karkulka ke stáhnutí, obrázek Digitální číslo 6 zdarma nebo klipart Stříhání vlasů ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.