Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hrozen, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hrozen zdarma ke stažení

Hrozen je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Hrozen je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrozen zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hrozen ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrozen ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1593
1280x1274
800x796
500x498
160x159

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 42 769 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: stuuf

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hrozen je v sekci Ilustrační obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Iglů ke stažení Podívejte se i na ilustrace Sókratés ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Mig-15 zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hrozen, vektor, Ovoce, Hrozen, vektorový obrázek, svg, cliparts, obrázek, grafika, zdarma, kliparty, download, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Instagram, plakát, blog, PowerPoint, Twitter, corelDraw, Facebook, kalendář, profil, škola, Adobe Illustrator , dokumenty, prezentace, openOffice, referáty, články

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Štít lásky ke stažení, vektor Běžec ke stáhnutí nebo obrázek Magnet zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.