Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Citroen H, Doprava pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Citroen H zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Citroen H. Klipart Citroen H je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen H zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Citroen H ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen H ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x990
1280x792
800x495
500x310
160x99

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 87 373 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: spadassin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Citroen H je v sekci Vektorové kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Xylofon ke stažení Podívejte se i na obrázek Barack Obama ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Mikrovlnná trouba zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektor, cliparts, Citroen H, Citroen H, ke stáhnutí, Doprava, vektorový obrázek, obrázek, free, download, zdarma, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení

Doporučené použití klipartu: plakáty, profilovka, PowerPoint, corelDraw, prezentace, plakát, kalendář, webové stránky, textové dokumenty, škola, Facebook, dokumenty, blog, profil, openOffice, avatar

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Molekula kofeinu ke stažení, klipart Lopatka ke stáhnutí nebo ilustrace Martini zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.