Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Hříbky (Rostliny) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hříbky zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Hříbky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Hříbky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Zamlouvá se vám obrázek Hříbky? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hříbky zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hříbky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hříbky ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x602
1280x482
800x301
500x188
160x60

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 17 988 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: opk

Potěší nás, pokud budete tento klipart Hříbky sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Hříbky je v sekci Obrázky, kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Černá oliva ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart List ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Bílá věž zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Hříbky, cliparts, vektor, grafika, zdarma, Hříbky, svg, vektorový obrázek, ke stažení, obrázek, Rostliny, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: blog, diář, dokumenty, wordpress, dokument, inkscape, profilovka, kalendář, PowerPoint, webové stránky, office, články, Adobe Illustrator, památník, openOffice, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Mapa Tibetu zdarma, ilustrace Zelený krab ke stáhnutí nebo klipart Ankh ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.