Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hříbky, Rostliny do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hříbky zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Hříbky. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Hříbky. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hříbky zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hříbky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hříbky ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x602
1280x482
800x301
500x188
160x60

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 988 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: opk

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hříbky je v kategorii Ilustrační obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Guinea Bissau ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Fotokopírka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Segway ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, obrázek, svg, cliparts, ilustrace, Hříbky, download, Rostliny, Hříbky, vektorový obrázek, vektor, grafika, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, office, openOffice, PowerPoint, Instagram, dokument, památník, Twitter, dokumenty, Adobe Illustrator , textové dokumenty, prezentace, škola, blog, profilovka, kalendář

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Mapa Norska ke stáhnutí, klipart GAZ 21 zdarma nebo ilustrace RTF ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.