Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hříbky, Rostliny do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hříbky zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Hříbky. Klipart Hříbky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Hříbky v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hříbky zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hříbky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hříbky ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x602
1280x482
800x301
500x188
160x60

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 988 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: opk

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hříbky je v kategorii Ilustrační obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Cihla ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Arundina zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Golfové vozítko ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, kliparty, vektor, obrázek, ke stažení, Hříbky, vektorový obrázek, cliparts, grafika, zdarma, ke stáhnutí, klipart, Hříbky, ilustrace

Doporučené použití klipartu: škola, inkscape, pozvánky, dokumenty, Instagram, word, Twitter, corelDraw, openOffice, časopis, dokument, web, textové dokumenty, články, plakát, blog

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Socha ke stáhnutí, klipart Kobra zdarma nebo ilustrace ASP ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.