Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hříbky, Rostliny do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hříbky zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Hříbky. Klipart Hříbky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Hříbky v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hříbky zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Hříbky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hříbky ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x602
1280x482
800x301
500x188
160x60

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 988 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: opk

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hříbky se nachází v sekci Vektorové obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Čajová konvice ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Nota zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Potkan ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Hříbky, free, Hříbky, vektorový obrázek, obrázek, ke stažení, kliparty, klipart, grafika, cliparts, ilustrace, zdarma, svg, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, PowerPoint, památník, seminární práce, Pinterest, plakáty, corelDraw, kalendář, časopis, avatar, plakát, profil, openOffice, web, textové dokumenty, word

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Nikita Chruščov ke stáhnutí, ilustrace Tužka zdarma nebo vektor Rybíz červený ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.