Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Krucifix (Náboženství) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Krucifix zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Krucifix. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Krucifix. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Krucifix? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krucifix zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Krucifix ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krucifix ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1046x1600
837x1280
523x800
327x500
104x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 565 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: GDJ

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Krucifix s přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Krucifix je v sekci Ilustrační obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Strom s kořeny ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Krokus ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Zlaté K ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, vektor, cliparts, Krucifix, kliparty, grafika, Náboženství, ilustrace, ke stáhnutí, klipart, download, svg, free, Krucifix, ke stažení

Doporučené použití klipartu: wordpress, Adobe Illustrator, škola, inkscape, deníček, word, dokument, pozvánky, kalendář, eshop, corelDraw, office, fotokniha, vizitky, referáty, diář, Facebook

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Cuketa ke stažení, obrázek Malé písmeno V ke stáhnutí nebo ilustrace Žlutý roh ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.