Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Krucifix (Náboženství) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Krucifix zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Krucifix. Klipart Krucifix je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krucifix zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Krucifix ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krucifix ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1046x1600
837x1280
523x800
327x500
104x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 565 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: GDJ

Potěší nás, pokud budete tento klipart Krucifix sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Krucifix se nachází v sekci Ilustrační kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Modrá srdíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Náklaďák ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Zákaz krmení psů zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, Náboženství, vektorový obrázek, Krucifix, grafika, cliparts, Krucifix, vektor, zdarma, ilustrační obrázek, download, ke stažení, ilustrace, free

Doporučené použití klipartu: video, word, dokumenty, Twitter, fotokniha, profilovka, články, časopis, prezentace, pozvánky, openOffice, office, PowerPoint, inkscape, plakát, webové stránky

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Parní mašinka zdarma, vektorový obrázek Červená květina ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Kanystr ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.