Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Jmenovka na dárky, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jmenovka na dárky zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Jmenovka na dárky. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Jmenovka na dárky ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jmenovka na dárky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jmenovka na dárky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jmenovka na dárky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1261x1600
1009x1280
631x800
394x500
126x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 177 168 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Jmenovka na dárky je v sekci Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Jablko ke stažení Podívejte se i na ilustrace Dovolená ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Kolie zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, grafika, obrázek, ilustrace, download, svg, klipart, ilustrační obrázek, kliparty, Jmenovka na dárky, Jmenovka na dárky, Vánoce, vektorový obrázek, vektor, ke stažení

Doporučené použití klipartu: avatar, referáty, openOffice, plakáty, profilovka, seminární práce, blog, textové dokumenty, inkscape, Adobe Illustrator , fotokniha, pozvánky, Twitter, památník, word, plakát

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Mapa Norska ke stažení, vektor Lískový ořech ke stáhnutí nebo obrázek Strážní věž zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.