Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Jmenovka na dárky, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jmenovka na dárky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Jmenovka na dárky. Klipart Jmenovka na dárky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Jmenovka na dárky? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jmenovka na dárky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jmenovka na dárky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jmenovka na dárky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1261x1600
1009x1280
631x800
394x500
126x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 177 168 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Jmenovka na dárky je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Povíjnice nachová zdarma Podívejte se i na obrázek Francouzský roh ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Roztomilý motýl ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, cliparts, Jmenovka na dárky, ke stáhnutí, grafika, kliparty, obrázek, svg, klipart, Vánoce, free, vektor

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Instagram, office, profil, textové dokumenty, Twitter, pozvánky, web, prezentace, PowerPoint, kalendář, plakáty, webové stránky, dokument, články, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i obrázek Létající ryby zdarma, klipart Dvouseteurovka ke stažení nebo ilustrace Odměrná kádinka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.