Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Stojánek s pastelkami (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stojánek s pastelkami zdarma ke stažení

Stojánek s pastelkami je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Stojánek s pastelkami je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stojánek s pastelkami zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Stojánek s pastelkami ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stojánek s pastelkami ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1063x1600
850x1280
532x800
332x500
106x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 360 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Stojánek s pastelkami) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Klipart Stojánek s pastelkami je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Miminko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart 10 euro centů ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor LCD televize ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, Stojánek s pastelkami, zdarma, obrázek, Nástroje, svg, kliparty, Stojánek s pastelkami, ilustrace, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, profil, plakáty, pozvánky, wordpress, avatar, corelDraw, textové dokumenty, památník, inkscape, seminární práce, etikety, PowerPoint, dokumenty, Instagram, plakát

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Dům na stromě ke stažení, vektorový klipart Nepitná voda ke stažení nebo obrázek, klipart Zelená ještěrka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.