Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Stojánek s pastelkami, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stojánek s pastelkami zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Stojánek s pastelkami. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Stojánek s pastelkami nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stojánek s pastelkami zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Stojánek s pastelkami ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stojánek s pastelkami ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1063x1600
850x1280
532x800
332x500
106x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 360 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Stojánek s pastelkami je v kategorii Kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sexy eyes ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Svlačec zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Adolf Hitler ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, vektorový obrázek, ke stáhnutí, cliparts, grafika, ilustrační obrázek, svg, free, klipart, Stojánek s pastelkami, download, ke stažení, vektor, Nástroje

Doporučené použití klipartu: office, dokumenty, profilovka, profil, webové stránky, Twitter, prezentace, blog, Pinterest, referáty, pozvánky, články, Adobe Illustrator , avatar, fotokniha, plakát

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Kuřák ke stáhnutí, klipart Hudební noty zdarma nebo ilustrace Růžová růže ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.