Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Hledání ve složkách (Symboly) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Hledání ve složkách ke stažení zadarmo

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Hledání ve složkách. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Hledání ve složkách v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hledání ve složkách zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hledání ve složkách ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hledání ve složkách ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 834 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Hledání ve složkách) můžete sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Hledání ve složkách patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kořeny ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Špión ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Modrozelené vajíčko ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Hledání ve složkách, obrázek, ke stáhnutí, download, free, ilustrace, vektor, grafika, ilustrační obrázek, kliparty, svg, ke stažení, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, fotokniha, Twitter, prezentace, web, Pinterest, bakalářská práce, webové stránky, vizitky, škola, brožury, diplomová práce, oznámení, wordpress, tiskoviny, word, office

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Kosa ke stažení, klipart Pokladní zdarma nebo klipart Dárková taška ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.