Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Baseballistka (Ženy) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Baseballistka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Baseballistka. Stahujte klipart Baseballistka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baseballistka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Baseballistka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baseballistka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

764x1600
611x1280
382x800
239x500
76x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 633 137 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: liftarn

Sdílejte obrázek, klipart Baseballistka s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek Baseballistka je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mapa Ruska ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Montany zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Slunéčko osmnáctitečné ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, ilustrace, zdarma, download, svg, Baseballistka, klipart, Ženy, cliparts, kliparty, Baseballistka, vektorový obrázek, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, dokument, web, vstupenky, fotokniha, Twitter, diplomová práce, články, památník, profilovka, Pinterest, manuály, plakát, avatar, dokumenty, Facebook, profil

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Nevidomá ke stáhnutí, ilustrace Mlýnek na sůl ke stažení nebo obrázek, klipart Koš s vajíčky zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.