Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Baseballistka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baseballistka zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Baseballistka. Obrázek Baseballistka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baseballistka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Baseballistka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baseballistka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

764x1600
611x1280
382x800
239x500
76x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 633 137 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: liftarn

Obrázek, klipart pojmenovaný Baseballistka můžete sdílet s ostatními na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový obrázek Baseballistka je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Jahůdky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Filodendron ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Jmenovka na dárky zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, ke stažení, svg, Baseballistka, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek, Ženy, vektorový obrázek, kliparty, vektor, obrázek, Baseballistka, zdarma

Doporučené použití klipartu: články, prezentace, openOffice, dokumenty, eshop, časopis, památník, Twitter, etikety, corelDraw, word, fotokniha, plakáty, Adobe Illustrator, webové stránky, plakát

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Albert Einstein zdarma, vektorový klipart Kočičky ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Noemova archa ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.