Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Baseballistka, Ženy nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baseballistka zdarma ke stažení

Baseballistka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Baseballistka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baseballistka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Baseballistka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baseballistka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

764x1600
611x1280
382x800
239x500
76x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 633 137 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Baseballistka patří do sekce Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Orel zdarma Podívejte se i na klipart Džentlmen ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Lama ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektorový obrázek, zdarma, klipart, download, vektor, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrace, obrázek, Baseballistka, svg, cliparts, grafika, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, PowerPoint, blog, časopis, Pinterest, škola, profil, dokument, office, fotokniha, Twitter, plakáty, inkscape, články, corelDraw, Instagram

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Bobřík zdarma, ilustrace Zlaté I ke stažení nebo vektor Opera Sydney ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.