Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Baseballistka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baseballistka zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Baseballistka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Baseballistka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baseballistka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Baseballistka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baseballistka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

764x1600
611x1280
382x800
239x500
76x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 633 137 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: liftarn

Sdílejte klipart nazvaný Baseballistka s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Klipart Baseballistka je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Modrá medúza ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart PPTX zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Smějící se kytka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrace, kliparty, ilustrační obrázek, obrázek, download, klipart, Ženy, zdarma, grafika, cliparts, Baseballistka, ke stažení, free, vektor

Doporučené použití klipartu: avatar, PowerPoint, škola, články, dokumenty, office, textové dokumenty, corelDraw, profilovka, seminární práce, webové stránky, Pinterest, blog, diář, prezentace, eshop

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Žena za počítačem ke stáhnutí, vektorový klipart Fotbalistka zdarma nebo obrázek, klipart Vyzdobené okno zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.