Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Baseballistka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Baseballistka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Baseballistka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Baseballistka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baseballistka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Baseballistka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baseballistka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

764x1600
611x1280
382x800
239x500
76x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 633 137 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: liftarn

Obrázek, klipart pojmenovaný Baseballistka můžete sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Baseballistka patří do sekce Kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Smajlík ticho ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bongo ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Lišky ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, download, obrázek, Baseballistka, free, kliparty, svg, ke stáhnutí, ilustrace, vektorový obrázek, ke stažení, vektor, zdarma, klipart

Doporučené použití klipartu: plakáty, blog, Instagram, seminární práce, video, office, inkscape, plakát, word, dokument, avatar, pozvánky, web, webové stránky, škola, textové dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Chatka ke stažení, obrázek, klipart Globus ke stažení nebo vektorový klipart Špendlík ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavou grafiku najdete také tam.