Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Baseballistka, Ženy nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baseballistka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Baseballistka. Klipart Baseballistka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Baseballistka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baseballistka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Baseballistka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baseballistka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

764x1600
611x1280
382x800
239x500
76x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 633 137 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Baseballistka patří do sekce Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Laborantka zdarma Podívejte se i na klipart Kavárnička ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Černá věž ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ženy, grafika, Baseballistka, zdarma, obrázek, klipart, vektor, ke stáhnutí, kliparty, ilustrační obrázek, svg, vektorový obrázek, Baseballistka, download, cliparts

Doporučené použití klipartu: škola, dokument, památník, Facebook, referáty, články, plakát, blog, office, openOffice, fotokniha, corelDraw, webové stránky, časopis, word, Pinterest

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart PPTX zdarma, ilustrace Hruškovice ke stažení nebo vektor Modrý netopýr ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.