Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Smrkající smajlík (Smajlíci) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Smrkající smajlík zdarma ke stažení

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Smrkající smajlík. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Smrkající smajlík v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smrkající smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Smrkající smajlík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smrkající smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 366 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Antares42

Sdílejte obrázek, klipart Smrkající smajlík s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Smrkající smajlík je v kategorii Vektorové obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Zákaz ohně ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Grónsko zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor MPE ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stažení, obrázek, cliparts, ke stáhnutí, grafika, Smajlíci, kliparty, download, vektor, svg, klipart, ilustrační obrázek, Smrkající smajlík, Smrkající smajlík

Doporučené použití klipartu: prospekty, škola, Pinterest, profilovka, textové dokumenty, plakáty, vstupenky, letáky, časopis, corelDraw, video, kalendář, oznámení, plakát, inkscape, diplomová práce, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Zmrzlinový pohár ke stáhnutí, ilustrace Satelit zdarma nebo obrázek, klipart Skřítek zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)