Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Smrkající smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smrkající smajlík zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Smrkající smajlík. Klipart Smrkající smajlík je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smrkající smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Smrkající smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smrkající smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 366 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Antares42

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Smrkající smajlík je v kategorii Kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Znamení beran zdarma Podívejte se i na obrázek Červené zelí ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Slavnostní přípitek ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, zdarma, ilustrace, vektorový obrázek, klipart, Smrkající smajlík, Smajlíci, svg, download, kliparty, Smrkající smajlík, free, grafika, obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, corelDraw, textové dokumenty, office, seminární práce, profilovka, časopis, Twitter, profil, fotokniha, plakát, Facebook, památník, Adobe Illustrator , inkscape, články

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Valentýnská srdíčka zdarma, klipart Santa upír ke stažení nebo ilustrace Lotos ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)