Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Smrkající smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smrkající smajlík zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Smrkající smajlík. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Smrkající smajlík. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Smrkající smajlík? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smrkající smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Smrkající smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smrkající smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 366 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Antares42

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Smrkající smajlík je v kategorii Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tygr zdarma Podívejte se i na obrázek Oranžový netopýr ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mangusta ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, Smajlíci, grafika, Smrkající smajlík, vektor, zdarma, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ke stažení, free, Smrkající smajlík, cliparts, svg

Doporučené použití klipartu: word, dokumenty, fotokniha, Facebook, seminární práce, referáty, plakát, škola, Pinterest, corelDraw, office, textové dokumenty, památník, články, blog, pozvánky

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Divočák zdarma, klipart Zlatý otazník ke stažení nebo ilustrace Husy ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)