Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Květinové srdíčko, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinové srdíčko zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Květinové srdíčko. Klipart Květinové srdíčko je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Květinové srdíčko? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinové srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Květinové srdíčko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinové srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1451
1280x1161
800x726
500x454
160x145

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 329 635 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Květinové srdíčko je v kategorii Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Chodící vajíčko ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace REG zdarma Mohl by vás také zajímat klipart HTM ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Květinové srdíčko, ilustrační obrázek, zdarma, kliparty, Květinové srdíčko, Láska, cliparts, obrázek, klipart, free, download, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Pinterest, referáty, památník, dokumenty, kalendář, PowerPoint, pozvánky, blog, office, word, plakát, časopis, plakáty, Facebook, články, prezentace

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Mapa Austrálie ke stáhnutí, vektor Puzzle srdce zdarma nebo obrázek Stříbrný veterán ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.