Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Květinové srdíčko, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinové srdíčko zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Květinové srdíčko. Klipart Květinové srdíčko je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Květinové srdíčko? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinové srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Květinové srdíčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinové srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1451
1280x1161
800x726
500x454
160x145

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 329 635 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Květinové srdíčko patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Jelen zdarma Podívejte se i na vektor Mapa Íránu ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Kamerun ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, grafika, klipart, download, ke stáhnutí, vektor, free, ilustrační obrázek, obrázek, svg, kliparty, Květinové srdíčko, zdarma, ilustrace, Květinové srdíčko

Doporučené použití klipartu: prezentace, referáty, fotokniha, časopis, Pinterest, inkscape, webové stránky, škola, památník, corelDraw, avatar, články, Twitter, pozvánky, PowerPoint, textové dokumenty

Mezi hezké kresby patří i vektor Vánoční přání zdarma, obrázek Netopýr ke stažení nebo klipart Jestřáb ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.