Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Květinové srdíčko (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinové srdíčko zdarma ke stažení

Květinové srdíčko je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Květinové srdíčko je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinové srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Květinové srdíčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinové srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1451
1280x1161
800x726
500x454
160x145

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 329 635 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Květinové srdíčko sdílet se známými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Květinové srdíčko patří do kategorie Obrázky, kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ruční šlehač ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční stromeček ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Bleděmodrý strom zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, klipart, Květinové srdíčko, vektorový obrázek, ilustrace, free, kliparty, ke stáhnutí, download, Láska, Květinové srdíčko, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, Twitter, pozvánky, blog, wordpress, PowerPoint, word, profil, diář, fotokniha, prezentace, Adobe Illustrator, památník, eshop, profilovka, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Mosambik zdarma, ilustrace Včela ke stáhnutí nebo klipart Červené Z ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.