Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Šálek, Nápoje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šálek zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Šálek. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Šálek ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šálek zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Šálek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šálek ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1233
1280x987
800x617
500x385
160x123

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 455 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Šálek patří do sekce Vektorové obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Tchaj-wan zdarma Podívejte se i na vektor Šachové figury ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace 20 Euro ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, free, vektor, Šálek, ke stáhnutí, ilustrace, cliparts, obrázek, kliparty, Šálek, zdarma, grafika, ilustrační obrázek, Nápoje, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , avatar, Pinterest, PowerPoint, corelDraw, textové dokumenty, plakáty, plakát, Instagram, články, časopis, webové stránky, profilovka, blog, seminární práce, prezentace

Mezi hezké kresby patří i vektor John Fitzgerald Kennedy zdarma, obrázek Dvouzubec černoplodý ke stažení nebo klipart Mince 1 euro ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!