Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Šálek, Nápoje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šálek zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Šálek. Stahujte klipart Šálek v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Šálek v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šálek zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Šálek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šálek ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1233
1280x987
800x617
500x385
160x123

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 455 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Šálek patří do sekce Ilustrační kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Digitální znak F zdarma Podívejte se i na klipart Margarita ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Vidlicový klíč ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, zdarma, vektorový obrázek, free, vektor, klipart, Nápoje, ke stažení, svg, Šálek, kliparty, ke stáhnutí, download, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, office, profil, avatar, památník, corelDraw, fotokniha, články, Facebook, textové dokumenty, web, Twitter, Adobe Illustrator , kalendář, word, dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Mapa Dánska zdarma, ilustrace Pouta ke stažení nebo vektor Levhart ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!