Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Šálek (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šálek zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Šálek. Klipart Šálek je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šálek zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Šálek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šálek ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1233
1280x987
800x617
500x385
160x123

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 455 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Gerald_G

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Šálek se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Obrázek Šálek patří do kategorie Obrázky, kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hot dog ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pohádková beruška zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Šipka vpravo ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nápoje, ke stažení, Šálek, ilustrační obrázek, svg, klipart, cliparts, kliparty, Šálek, vektorový obrázek, zdarma, vektor, obrázek, ilustrace, grafika

Doporučené použití klipartu: dokumenty, diář, seminární práce, PowerPoint, pozvánky, webové stránky, Instagram, etikety, wordpress, fotokniha, kalendář, prezentace, časopis, Pinterest, word, avatar

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Narozeninové číslo 1 ke stáhnutí, ilustrace Islám zdarma nebo klipart Taiko zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!