Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Šálek (Nápoje) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Šálek bezplatně ke stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Šálek. Obrázek Šálek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šálek zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Šálek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šálek ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1233
1280x987
800x617
500x385
160x123

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 455 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Gerald_G

Zaujal vás náš klipart Šálek? Potom se podělte se známými na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový klipart Šálek je v kategorii Vektorové obrázky nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Vánoční zvonek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tráva ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Mandle zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, grafika, ke stáhnutí, svg, obrázek, ilustrace, Nápoje, vektor, vektorový obrázek, download, kliparty, free, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: letáky, profilovka, památník, pozvánky, Instagram, koláž, brožury, fotokniha, vstupenky, video, PowerPoint, plakáty, wordpress, web, diář, dokumenty, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Kuře zdarma, obrázek, klipart Tóra ke stažení nebo obrázek, klipart 2022 ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!