Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Šálek, Nápoje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šálek zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Šálek. Stahujte klipart Šálek v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Šálek v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šálek zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Šálek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šálek ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1233
1280x987
800x617
500x385
160x123

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 455 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Šálek je v kategorii Vektorové obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Včelička ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Stromek s dárky zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Žák ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, grafika, download, klipart, Šálek, kliparty, vektor, free, Šálek, vektorový obrázek, Nápoje, ilustrační obrázek, obrázek, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: seminární práce, office, referáty, dokument, inkscape, fotokniha, PowerPoint, plakát, word, památník, Instagram, plakáty, corelDraw, časopis, avatar, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Jeřáb ke stáhnutí, klipart ICO zdarma nebo ilustrace Mapa Keni ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!