Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zmrzlinový pohár (Jídlo) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zmrzlinový pohár zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Zmrzlinový pohár. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Zmrzlinový pohár v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zmrzlinový pohár zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Zmrzlinový pohár ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zmrzlinový pohár ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1188x1600
950x1280
594x800
371x500
119x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 633 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Machovka / Machovka

Sdílejte obrázek, klipart Zmrzlinový pohár s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Zmrzlinový pohár je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Chleba s máslem ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Želví krunýř zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor 1 euro cent ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, vektor, download, zdarma, obrázek, ilustrace, Zmrzlinový pohár, Zmrzlinový pohár, ke stáhnutí, ke stažení, Jídlo, free, kliparty, klipart

Doporučené použití klipartu: corelDraw, webové stránky, profil, etikety, pozvánky, vizitky, vstupenky, profilovka, Facebook, seminární práce, manuály, plakát, PowerPoint, tiskoviny, Twitter, časopis, katalog

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Digitální znak P ke stáhnutí, vektorový klipart Koza zdarma nebo obrázek, klipart Mapa Tibetu zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.