Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dioxin, Věda do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dioxin zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Dioxin. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dioxin zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dioxin ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dioxin ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1469
1280x1175
800x735
500x459
160x147

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 258 924 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dioxin patří do sekce Ilustrační obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Červené Y zdarma Podívejte se i na vektor Vánoční zvonečky ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Balón ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, kliparty, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, zdarma, klipart, ke stažení, download, Dioxin, cliparts, free, ilustrace, Věda, obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, Instagram, škola, corelDraw, word, pozvánky, profil, články, PowerPoint, office, plakáty, fotokniha, web, časopis, dokument, Pinterest

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor OGG soubor zdarma, obrázek Menora ke stažení nebo klipart Kompas ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.