Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zákaz kouření (Symboly) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Zákaz kouření ke stažení zadarmo

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Zákaz kouření. Vektorový obrázek Zákaz kouření jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz kouření zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zákaz kouření ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz kouření ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 430 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: nicubunu

Tento obrázek s názvem (Zákaz kouření) můžete sdílet s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Zákaz kouření je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Růžová květina ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Visačka na dárky ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Zlatá vajíčka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, free, download, zdarma, obrázek, vektorový obrázek, vektor, ilustrace, grafika, Zákaz kouření, svg, Zákaz kouření, kliparty

Doporučené použití klipartu: Zoner Callisto, word, pozvánky, seminární práce, bakalářská práce, manuály, články, fotografie, tiskoviny, Instagram, Facebook, avatar, plakát, diplomová práce, vizitky, webové stránky, kalendář

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Sněhová vločka ke stažení, vektorový klipart Keňa ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Agentka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.