Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zákaz kouření, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zákaz kouření zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Zákaz kouření. Pakliže si chcete obrázek Zákaz kouření stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Zákaz kouření lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz kouření zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Zákaz kouření ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz kouření ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 430 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zákaz kouření patří do sekce Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Voskovka zdarma Podívejte se i na klipart Pistácie ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Madagaskar ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Zákaz kouření, klipart, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, Symboly, Zákaz kouření, cliparts, obrázek, svg, kliparty, download, vektor

Doporučené použití klipartu: Twitter, profil, plakát, fotokniha, seminární práce, PowerPoint, památník, Instagram, Pinterest, profilovka, pozvánky, škola, web, webové stránky, Facebook, kalendář

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Žluté slunéčko zdarma, ilustrace Oslíček ke stažení nebo vektor Zlaté Y ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.