Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zákaz kouření (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zákaz kouření zdarma ke stažení

Zákaz kouření je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Zákaz kouření je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Zákaz kouření? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz kouření zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zákaz kouření ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz kouření ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 430 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: nicubunu

Obrázek, klipart pojmenovaný Zákaz kouření můžete sdílet s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Zákaz kouření je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Atari Lynx ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Činelista ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Malina zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Zákaz kouření, zdarma, vektor, klipart, kliparty, download, Zákaz kouření, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, svg, Symboly, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: památník, dokument, Twitter, web, blog, referáty, plakáty, corelDraw, fotokniha, PowerPoint, webové stránky, dokumenty, Facebook, Pinterest, profilovka, kalendář

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Sklad zdarma, vektorový klipart Sovětské vajíčko ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Zákaz ohně ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.