Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zákaz kouření (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zákaz kouření zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Zákaz kouření. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zákaz kouření nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz kouření zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Zákaz kouření ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz kouření ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 430 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: nicubunu

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Zákaz kouření s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Zákaz kouření se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Strašidelný les ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Silnička zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Narozeninové číslo 1 ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, vektorový obrázek, grafika, klipart, vektor, cliparts, svg, ke stáhnutí, free, kliparty, Zákaz kouření, zdarma, Zákaz kouření, ilustrace

Doporučené použití klipartu: video, fotokniha, seminární práce, dokument, etikety, dokumenty, avatar, Twitter, Adobe Illustrator, Pinterest, word, Instagram, Facebook, diář, pozvánky, škola

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Virtuální realita ke stáhnutí, obrázek, klipart Včela s květinami zdarma nebo vektorový klipart Will Rogers zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.