Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Válec (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Válec zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Válec. Kreslená ilustrace Válec je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Válec? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Válec zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Válec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Válec ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1299
1280x1039
800x649
500x406
160x130

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 29 375 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: cactus cowboy

Obrázek, klipart pojmenovaný Válec můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Válec se nachází v sekci Ilustrační kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Stříbrný veterán ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart DVD disk ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Zelený sršeň zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Doprava, zdarma, ke stáhnutí, vektor, klipart, free, ke stažení, svg, Válec, kliparty, vektorový obrázek, obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: prezentace, Instagram, Pinterest, pozvánky, časopis, referáty, openOffice, Facebook, blog, dokument, plakát, profilovka, PowerPoint, wordpress, webové stránky, památník

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Čarodějka zdarma, vektorový obrázek Zákaz prostituce ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Pero ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.