Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Nilský kříž (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Nilský kříž zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Nilský kříž. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nilský kříž zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Nilský kříž ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nilský kříž ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

966x1600
773x1280
800x1324
301x500
96x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 101 707 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnny_automatic

Sdílejte obrázek, klipart Nilský kříž s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Nilský kříž se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Venuše ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz marihuany zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Bluma ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Symboly, ke stažení, ke stáhnutí, zdarma, kliparty, download, svg, Nilský kříž, ilustrace, vektorový obrázek, grafika, Nilský kříž, cliparts, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, diář, avatar, etikety, seminární práce, časopis, plakáty, wordpress, Facebook, openOffice, pozvánky, eshop, webové stránky, prezentace, Instagram, Twitter

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Radiopřijímač ke stáhnutí, obrázek, klipart Antilopa zdarma nebo vektorový klipart Pravítko zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.