Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Nilský kříž (Symboly) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Nilský kříž zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Nilský kříž. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Nilský kříž nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nilský kříž zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Nilský kříž ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nilský kříž ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

966x1600
773x1280
800x1324
301x500
96x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 101 707 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: johnny_automatic

Tento obrázek s názvem (Nilský kříž) můžete sdílet s přáteli a kamarády na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

Vektorový obrázek Nilský kříž je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Francie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa České republiky ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Husa ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, cliparts, vektorový obrázek, Symboly, kliparty, klipart, ke stáhnutí, grafika, free, Nilský kříž, ilustrační obrázek, ilustrace, zdarma, svg, download

Doporučené použití klipartu: magazín, prezentace, Facebook, avatar, bakalářská práce, video, pozvánky, škola, koláž, corelDraw, wordpress, vizitky, Instagram, vstupenky, diplomová práce, word, manuály

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Azurová medúza ke stažení, vektor HTML formát ke stáhnutí nebo vektor Džembe ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavou grafiku najdete také tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.