Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Balalajka (Hudba) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Balalajka zdarma ke stažení

Balalajka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Balalajka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balalajka zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Balalajka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balalajka ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x988
1280x790
800x494
500x309
160x99

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 76 822 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Balalajka sdílet s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Balalajka je v kategorii Kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Parní vláček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Stříbrný veterán ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Kontejnerová loď ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Balalajka, grafika, zdarma, Hudba, Balalajka, cliparts, ke stáhnutí, svg, vektor, ilustrační obrázek, obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: eshop, dokumenty, Pinterest, články, etikety, Instagram, office, referáty, video, škola, Facebook, plakáty, inkscape, corelDraw, webové stránky, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i obrázek Zelený motýl ke stažení, obrázek, klipart Auta ke stažení nebo vektorový klipart Croissant ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.