Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Balalajka, Hudba pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Balalajka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Balalajka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Balalajka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balalajka zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Balalajka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balalajka ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x988
1280x790
800x494
500x309
160x99

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 76 822 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Balalajka se nachází v kategorii Vektorové obrázky hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Nákladní vagón ke stažení Podívejte se i na klipart Vánoční rolničky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Irsko zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Balalajka, Balalajka, zdarma, ke stažení, cliparts, svg, grafika, vektor, download, vektorový obrázek, free, kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Instagram, fotokniha, dokumenty, kalendář, časopis, plakát, office, web, prezentace, Adobe Illustrator , textové dokumenty, referáty, seminární práce, škola, dokument, corelDraw

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Kosmická loď ke stažení, ilustrace Mapa Nigeru ke stáhnutí nebo vektor Gerald Ford zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.