Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Balalajka, Hudba pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Balalajka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Balalajka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Balalajka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balalajka zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Balalajka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balalajka ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x988
1280x790
800x494
500x309
160x99

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 76 822 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Balalajka je v kategorii Vektorové obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Salvador Allende zdarma Podívejte se i na obrázek Zubatá ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Červené Q ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Hudba, download, ilustrační obrázek, ilustrace, Balalajka, vektorový obrázek, grafika, Balalajka, free, klipart, ke stáhnutí, vektor, obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: prezentace, Facebook, inkscape, pozvánky, Pinterest, profilovka, plakát, textové dokumenty, profil, Twitter, referáty, dokument, dokumenty, kalendář, PowerPoint, avatar

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Ganéša zdarma, klipart Švýcarsko ke stažení nebo ilustrace Parašutista ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.