Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Balalajka, Hudba pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Balalajka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Balalajka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Balalajka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balalajka zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Balalajka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balalajka ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x988
1280x790
800x494
500x309
160x99

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 76 822 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Balalajka je v sekci Kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Angelina Jolie ke stažení Podívejte se i na obrázek Sekačka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Pina Colada zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, free, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Hudba, cliparts, download, ke stažení, zdarma, kliparty, obrázek, Balalajka, svg, Balalajka, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: referáty, textové dokumenty, avatar, pozvánky, profil, Facebook, Instagram, prezentace, inkscape, škola, web, památník, office, Pinterest, word, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Světová mapa ke stažení, klipart Zerene eurydice ke stáhnutí nebo ilustrace Atomová elektrárna zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.