Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Balalajka (Hudba) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Balalajka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Balalajka. Vektorová ilustrace Balalajka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balalajka zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Balalajka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balalajka ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x988
1280x790
800x494
500x309
160x99

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 76 822 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Balalajka s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Obrázek Balalajka patří do kategorie Obrázky, kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Digitální znak P ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Meloun zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Roztomilý motýl ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Balalajka, grafika, obrázek, zdarma, kliparty, ke stažení, download, vektorový obrázek, vektor, free, svg, klipart, cliparts, ilustrace, Balalajka

Doporučené použití klipartu: plakát, avatar, referáty, fotokniha, inkscape, časopis, plakáty, Facebook, Twitter, památník, prezentace, dokument, office, Instagram, web, profil

Mezi zajímavé vektory patří i vektor ODT ke stáhnutí, ilustrace Demokratická republika Kongo zdarma nebo klipart Zlaté G zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.