Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Balalajka, Hudba pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Balalajka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Balalajka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Balalajka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balalajka zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Balalajka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balalajka ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x988
1280x790
800x494
500x309
160x99

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 76 822 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Balalajka je v kategorii Obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Venuše zdarma Podívejte se i na obrázek Santa v komíně ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Bubínek ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Balalajka, obrázek, Balalajka, Hudba, kliparty, ilustrační obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, download, ke stažení, klipart, zdarma, svg, vektor, free

Doporučené použití klipartu: kalendář, openOffice, Instagram, časopis, plakát, památník, Facebook, word, PowerPoint, plakáty, pozvánky, profilovka, profil, Pinterest, inkscape, dokument

Mezi hezké kresby patří i obrázek Saxofon zdarma, klipart Užaslý smajlík ke stažení nebo ilustrace Uplakánek ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.