Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Balalajka (Hudba) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Balalajka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Balalajka. Vektorová ilustrace Balalajka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balalajka zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Balalajka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balalajka ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x988
1280x790
800x494
500x309
160x99

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 76 822 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Balalajka sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Balalajka patří do sekce Vektorové kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dirigent ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Venčení psa ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Chůva zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrace, svg, klipart, cliparts, kliparty, Balalajka, download, vektorový obrázek, obrázek, zdarma, grafika, free, ilustrační obrázek, Hudba

Doporučené použití klipartu: inkscape, eshop, word, kalendář, plakáty, etikety, Pinterest, plakát, pozvánky, openOffice, diář, referáty, články, video, profil, PowerPoint

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Albrecht Dürer zdarma, vektor Jam ke stáhnutí nebo obrázek JSP formát ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.