Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Dýně frajer (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dýně frajer zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Dýně frajer. Klipart Dýně frajer je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Dýně frajer? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně frajer zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dýně frajer ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně frajer ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 666 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Artmaker

Potěší nás, pokud budete tento klipart Dýně frajer sdílet s blízkými prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Dýně frajer je v sekci Kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Žabička ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smějící se kytka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Stuha autismus zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, ilustrace, grafika, free, download, Halloween, cliparts, zdarma, ke stažení, vektorový obrázek, vektor, Dýně frajer, klipart, svg

Doporučené použití klipartu: blog, inkscape, plakáty, časopis, profilovka, dokument, Twitter, corelDraw, prezentace, referáty, seminární práce, wordpress, office, avatar, PowerPoint, pozvánky

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Desetieurovka zdarma, obrázek, klipart Palačinky ke stáhnutí nebo vektorový klipart Vánoční ozdoba ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.