Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dýně frajer (Halloween) ke stažení

Obrázek, klipart Dýně frajer ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Dýně frajer. Klipart Dýně frajer je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Zamlouvá se vám obrázek Dýně frajer? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně frajer zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dýně frajer ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně frajer ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 666 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Artmaker

Obrázek, klipart pojmenovaný Dýně frajer můžete sdílet s blízkými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Dýně frajer se nachází v sekci Ilustrační kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hrozny ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Adam a Eva ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Libérie zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stáhnutí, grafika, ilustrace, cliparts, ke stažení, zdarma, free, Halloween, download, klipart, vektorový obrázek, obrázek, vektor, Dýně frajer

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, fotokniha, pozvánky, inkscape, dokumenty, plakát, dokument, plakáty, magazín, diář, památník, Adobe Illustrator, deníček, škola, office, PowerPoint, profilovka

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Větrná farma zdarma, ilustrace Pí ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Brukev ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.