Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Dýně frajer (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dýně frajer zdarma ke stažení

Dýně frajer je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorový obrázek Dýně frajer je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Zamlouvá se vám obrázek Dýně frajer? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně frajer zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dýně frajer ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně frajer ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 666 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Artmaker

Sdílejte klipart nazvaný Dýně frajer se známými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový klipart Dýně frajer patří do kategorie Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace LiAZ-677 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Azurová vajíčka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Napařovací žehlička ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, Halloween, ke stáhnutí, vektor, grafika, Dýně frajer, download, free, svg, cliparts, Dýně frajer, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: word, web, Pinterest, Adobe Illustrator, dokument, wordpress, pozvánky, kalendář, seminární práce, referáty, deníček, inkscape, Twitter, diář, prospekty, Facebook, vstupenky

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Velikonoční králík ke stáhnutí, ilustrace Pí ke stáhnutí nebo klipart Pilka na dřevo zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.