Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Dýně frajer (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dýně frajer zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Dýně frajer. Kreslená ilustrace Dýně frajer je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně frajer zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dýně frajer ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně frajer ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 666 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Artmaker

Sdílejte klipart nazvaný Dýně frajer s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Dýně frajer je v kategorii Vektorové obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Překvapený smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Marx Engels Lenin zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Světlemodrá vlajka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dýně frajer, kliparty, Halloween, klipart, zdarma, free, download, ilustrace, ke stažení, ke stáhnutí, vektorový obrázek, grafika, cliparts, obrázek, Dýně frajer

Doporučené použití klipartu: wordpress, office, PowerPoint, pozvánky, kalendář, fotokniha, plakát, diář, video, openOffice, Facebook, Twitter, textové dokumenty, prezentace, etikety, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Sushi s čajem ke stáhnutí, vektorový klipart Gabriel Nadeau-Dubois zdarma nebo obrázek, klipart Kráva zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.