Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Červená stužka (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená stužka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Červená stužka. Obrázek Červená stužka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená stužka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červená stužka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená stužka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

853x1600
682x1280
426x800
267x500
85x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 971 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Červená stužka? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Červená stužka je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Klokan ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Krysa ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Rebarbora ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, download, ilustrace, free, vektor, kliparty, vektorový obrázek, Symboly, ke stažení, klipart, ilustrační obrázek, Červená stužka, zdarma, Červená stužka, grafika

Doporučené použití klipartu: časopis, PowerPoint, Instagram, avatar, video, etikety, Pinterest, openOffice, web, články, Adobe Illustrator, word, diář, blog, profil, referáty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Norsko ke stažení, obrázek Papírové přáníčko ke stažení nebo vektor George Washington ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.