Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Červená stužka (Symboly) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Červená stužka zdarma ke stažení

Červená stužka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorový obrázek Červená stužka jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená stužka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Červená stužka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená stužka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

853x1600
682x1280
426x800
267x500
85x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 971 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Červená stužka? Pak se podělte s dalšími osobami na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Červená stužka je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Zakletý princ ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Skladiště ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Jordánsko ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Červená stužka, obrázek, grafika, kliparty, ke stáhnutí, klipart, free, zdarma, ilustrace, ke stažení, Červená stužka, vektor, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: pozvánky, diplomová práce, blog, wordpress, vstupenky, Facebook, koláž, word, seminární práce, diář, logo, prezentace, fotografie, oznámení, web, office, inkscape

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Směrová růžice ke stažení, vektorový obrázek Růžový drahokam zdarma nebo ilustrace Přáníčko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky najdete také tam.