Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek DVD disk (Hudba) do dokumentů, památníků, fotoknih zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart DVD disk bezplatně ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá DVD disk. Vektorový obrázek DVD disk jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DVD disk zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek DVD disk ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart DVD disk ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 422 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: netalloy

Obrázek, klipart pojmenovaný DVD disk můžete sdílet se známými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový klipart DVD disk patří do kategorie Obrázky, kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dům na stromě ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Životní prostředí ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Fotbalista zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, svg, obrázek, vektor, free, vektorový obrázek, zdarma, kliparty, ke stáhnutí, DVD disk, klipart, ilustrace, DVD disk, grafika

Doporučené použití klipartu: Pinterest, články, plakáty, Facebook, Twitter, seminární práce, prospekty, inkscape, pozvánky, vstupenky, openOffice, deníček, prezentace, diplomová práce, památník, škola, referáty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Veselý smajlík zdarma, vektorový klipart Plošinový vozík ke stažení nebo klipart Školní penál ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.