Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart DVD disk (Hudba) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart DVD disk zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je DVD disk. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek DVD disk ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná DVD disk? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DVD disk zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart DVD disk ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart DVD disk ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 422 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: netalloy

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart DVD disk s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek DVD disk se nachází v sekci Ilustrační kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Satelit ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart XHTM ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Fialová mašle ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, free, ilustrace, ke stažení, grafika, cliparts, svg, download, vektorový obrázek, obrázek, vektor, DVD disk

Doporučené použití klipartu: články, etikety, word, fotokniha, openOffice, profil, Facebook, PowerPoint, Twitter, Pinterest, corelDraw, dokument, památník, pozvánky, wordpress, web

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Martináč měsíčitý ke stažení, vektorový obrázek Šedá stužka ke stažení nebo vektorový obrázek Profiterolky ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.