Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Číňan (Smajlíci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Číňan zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Číňan. Obrázek Číňan je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číňan zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Číňan ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číňan ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1217x1600
974x1280
608x800
381x500
122x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 297 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: roland81

Sdílejte obrázek, klipart Číňan s jinými lidmi na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart Číňan je v kategorii Vektorové obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Pralidé ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart 2019 zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Allosaurus ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Číňan, kliparty, obrázek, Smajlíci, ke stažení, grafika, download, ilustrace, vektorový obrázek, svg, ke stáhnutí, vektor, free, klipart

Doporučené použití klipartu: Pinterest, plakáty, referáty, dokument, video, Facebook, profil, avatar, blog, seminární práce, openOffice, prezentace, kalendář, diář, office, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Drahokamy ke stáhnutí, vektorový klipart Vánoční krabice zdarma nebo obrázek, klipart Thomas Alva Edison zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.