Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Číňan, Smajlíci do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Číňan zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Číňan. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Číňan nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číňan zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Číňan ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číňan ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1217x1600
974x1280
608x800
381x500
122x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 297 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: roland81

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Číňan je v sekci Ilustrační obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Malé písmeno G ke stažení Podívejte se i na ilustrace Charlie Chaplin ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Graviola zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Smajlíci, svg, Číňan, Číňan, download, grafika, ke stažení, ilustrační obrázek, obrázek, kliparty, ilustrace, cliparts, free, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: Facebook, seminární práce, Adobe Illustrator , kalendář, plakát, inkscape, časopis, dokument, referáty, web, dokumenty, Twitter, pozvánky, openOffice, word, profilovka

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Ovečka ke stažení, vektor Notebook ke stáhnutí nebo obrázek Vodní meloun zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.