Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Číňan (Smajlíci) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Číňan stahujte zdarma

Zajímavý obrázek s názvem Číňan. Klipart Číňan je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číňan zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Číňan ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číňan ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1217x1600
974x1280
608x800
381x500
122x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 297 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: roland81

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Číňan s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Číňan patří do sekce Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Jindřich VIII ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Důchodce ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart APP ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, obrázek, grafika, ke stáhnutí, ilustrace, cliparts, vektorový obrázek, svg, ke stažení, Číňan, ilustrační obrázek, klipart, Smajlíci, Číňan, download

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, letáky, avatar, vizitky, vstupenky, diář, profil, časopis, Twitter, magazín, Adobe Illustrator, kalendář, seminární práce, dokumenty, etikety, wordpress, blog

Mezi hezké kresby patří i klipart Dům hrůzy ke stažení, obrázek Mandolína zdarma nebo obrázek Burák ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.