Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Číňan, Smajlíci do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Číňan zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Číňan. Kreslená ilustrace Číňan je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Číňan? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číňan zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Číňan ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číňan ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1217x1600
974x1280
608x800
381x500
122x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 297 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: roland81

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Číňan se nachází v sekci Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Veka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Štít lásky zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa USA ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Číňan, klipart, cliparts, vektor, zdarma, Číňan, svg, ilustrační obrázek, grafika, obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, Smajlíci, ke stažení, download

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, kalendář, fotokniha, prezentace, Instagram, corelDraw, office, Twitter, plakát, seminární práce, Adobe Illustrator , škola, časopis, pozvánky, referáty, openOffice

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Jemen ke stáhnutí, ilustrace Valentýnské blahopřání zdarma nebo vektor Jahodník ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.