Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Číňan (Smajlíci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Číňan zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Číňan. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číňan zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Číňan ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číňan ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1217x1600
974x1280
608x800
381x500
122x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 297 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: roland81

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Číňan s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Číňan se nachází v kategorii Kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Oranžová paprika ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Martini ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Počítač ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Číňan, ke stáhnutí, ilustrace, download, free, vektor, Smajlíci, klipart, Číňan, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, zdarma, grafika, svg

Doporučené použití klipartu: video, web, škola, Instagram, prezentace, referáty, PowerPoint, corelDraw, diář, profilovka, office, avatar, Adobe Illustrator, textové dokumenty, seminární práce, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i obrázek Růžové brýle ke stažení, obrázek, klipart Mapa Kosova ke stažení nebo vektorový klipart Mapa Vietnamu ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty najdete také tam.