Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kytička, Květiny nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kytička zdarma ke stažení

Kytička je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Kytička v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytička zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kytička ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytička ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1456x1600
1164x1280
728x800
455x500
145x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 167 889 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dcatcherex

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kytička je v kategorii Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Malířský váleček ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Olejnička zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Ošatka s vajíčky ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, obrázek, svg, vektorový obrázek, free, grafika, ilustrace, vektor, Kytička, ilustrační obrázek, Kytička, ke stažení, Květiny, cliparts

Doporučené použití klipartu: plakáty, dokument, office, inkscape, dokumenty, památník, openOffice, Adobe Illustrator , profil, časopis, články, Instagram, avatar, referáty, profilovka, PowerPoint

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Pudink ke stáhnutí, klipart Mušle zdarma nebo ilustrace Valentýnské psaní ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.