Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kytička, Květiny nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kytička zdarma ke stažení

Kytička je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Kytička v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytička zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kytička ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytička ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1456x1600
1164x1280
728x800
455x500
145x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 167 889 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dcatcherex

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kytička je v kategorii Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dětské hřiště ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Plyšák se srdíčky zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Ludwig van Beethoven ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Květiny, kliparty, free, grafika, zdarma, cliparts, ilustrační obrázek, Kytička, Kytička, vektor, svg, klipart, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Facebook, seminární práce, word, avatar, referáty, Instagram, office, prezentace, Twitter, pozvánky, dokumenty, škola, kalendář, plakát, corelDraw, Adobe Illustrator

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Santa ke stáhnutí, vektor Loď pirátů zdarma nebo obrázek Houkačka na kolo ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.