Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kytička (Květiny) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kytička zdarma ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Kytička. Klipart Kytička je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Kytička? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytička zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kytička ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytička ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1456x1600
1164x1280
728x800
455x500
145x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 167 889 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: dcatcherex

Sdílejte obrázek, klipart Kytička s vašimi přáteli na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

Obrázek Kytička je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Narozeninové číslo 3 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žlutá ozdoba zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Adolf Hitler ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, klipart, Květiny, Kytička, vektor, zdarma, obrázek, ke stáhnutí, grafika, svg, ke stažení, ilustrační obrázek, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: dokumenty, referáty, Instagram, word, webové stránky, plakát, corelDraw, vizitky, openOffice, logo, profil, památník, vstupenky, dokument, wordpress, avatar, Facebook

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Vážka ke stáhnutí, vektor Šedá složka zdarma nebo ilustrace Jim Morrison zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.