Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kytička (Květiny) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kytička zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kytička. Klipart Kytička je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Kytička? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytička zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Kytička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytička ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1456x1600
1164x1280
728x800
455x500
145x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 167 889 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: dcatcherex

Obrázek, klipart pojmenovaný Kytička můžete sdílet s vašimi přáteli prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Kytička patří do sekce Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Červené D ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Velikonoční koleda ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Psí bouda ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, zdarma, Kytička, cliparts, obrázek, grafika, Květiny, ilustrace, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Kytička, ilustrační obrázek, svg, vektor, free

Doporučené použití klipartu: word, Twitter, seminární práce, fotokniha, pozvánky, škola, plakáty, etikety, openOffice, dokumenty, eshop, Facebook, web, webové stránky, corelDraw, office

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Zelená želva ke stažení, vektorový klipart Sklenice s pivem ke stažení nebo obrázek, klipart Will Rogers ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační obrázky najdete také tam.