Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kytička (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kytička zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Kytička. Stahujte klipart Kytička v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytička zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kytička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytička ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1456x1600
1164x1280
728x800
455x500
145x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 167 889 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: dcatcherex

Tento obrázek s názvem (Kytička) můžete sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Kytička je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Pohřebák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Malcolm X ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Ara ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, ke stažení, svg, ilustrace, grafika, Květiny, cliparts, vektor, ilustrační obrázek, Kytička, vektorový obrázek, zdarma, Kytička, kliparty

Doporučené použití klipartu: referáty, dokument, video, Pinterest, PowerPoint, inkscape, word, památník, Instagram, plakáty, web, wordpress, kalendář, profil, články, blog

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Růžičky ke stažení, klipart Image ke stažení nebo ilustrace Tři vajíčka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.