Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kytička, Květiny nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kytička zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Kytička. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Kytička ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytička zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kytička ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytička ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1456x1600
1164x1280
728x800
455x500
145x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 167 889 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dcatcherex

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kytička je v kategorii Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Rytíř ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Důchodce zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Pečený krocan ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Květiny, ilustrace, svg, cliparts, Kytička, grafika, ke stažení, kliparty, vektor, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, download, klipart

Doporučené použití klipartu: Facebook, textové dokumenty, profilovka, škola, plakáty, Adobe Illustrator , prezentace, kalendář, Twitter, referáty, Instagram, web, word, dokument, PowerPoint, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Dítě v kostýmu ke stáhnutí, vektor Digitální znak N zdarma nebo obrázek Pastelky v hrnečku ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.