Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kytička, Květiny nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kytička zdarma ke stažení

Kytička je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Kytička v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytička zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kytička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytička ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1456x1600
1164x1280
728x800
455x500
145x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 167 889 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dcatcherex

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kytička se nachází v kategorii Ilustrační obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Narozeniny číslo 8 ke stažení Podívejte se i na vektor Zlaté číslo 2 ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Digitální znak 2 zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, free, Kytička, grafika, ke stažení, zdarma, Kytička, download, svg, cliparts, Květiny, obrázek, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: corelDraw, články, webové stránky, avatar, Twitter, kalendář, referáty, časopis, škola, web, office, dokumenty, Instagram, plakát, inkscape, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Mixer ke stažení, obrázek 2019 ke stáhnutí nebo klipart Mapa Ruska zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.