Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kytička (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kytička zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Kytička. Vektorový obrázek Kytička je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Co říkáte na grafiku pojmenovanou Kytička? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytička zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kytička ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytička ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1456x1600
1164x1280
728x800
455x500
145x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 167 889 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: dcatcherex

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Kytička s blízkými na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Klipart Kytička patří do kategorie Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mongolsko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Oranžová květina zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zlaté srdíčko ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, ilustrační obrázek, ke stažení, svg, Kytička, ke stáhnutí, obrázek, Květiny, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, klipart, vektor, download

Doporučené použití klipartu: Pinterest, PowerPoint, dokument, avatar, kalendář, openOffice, inkscape, wordpress, word, prospekty, Facebook, katalog, eshop, textové dokumenty, web, vstupenky, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Albrecht Dürer ke stáhnutí, vektor Šedá složka zdarma nebo klipart Gramofon zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.