Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Srdce z abecedy (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdce z abecedy zdarma ke stažení

Srdce z abecedy je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Srdce z abecedy je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Srdce z abecedy? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z abecedy zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Srdce z abecedy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z abecedy ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1420
1280x1136
800x710
500x444
160x142

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 661 845 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Srdce z abecedy s přáteli a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Obrázek Srdce z abecedy patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hladový smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Krokodýl ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Jak divoký ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, free, ilustrace, kliparty, Srdce z abecedy, svg, download, klipart, Láska, ke stažení, ilustrační obrázek, grafika, obrázek, zdarma, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: corelDraw, word, openOffice, Twitter, památník, referáty, Pinterest, PowerPoint, wordpress, časopis, plakát, eshop, kalendář, Facebook, video, office

Mezi hezké kresby patří i klipart Šamisen ke stažení, vektor Jezevec ke stažení nebo obrázek Helikónie ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.