Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Srdce z abecedy (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdce z abecedy zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Srdce z abecedy. Kreslená ilustrace Srdce z abecedy je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z abecedy zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Srdce z abecedy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z abecedy ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1420
1280x1136
800x710
500x444
160x142

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 661 845 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Srdce z abecedy se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Srdce z abecedy patří do sekce Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zamčené kolo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rambutan ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Kytice růží ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Srdce z abecedy, ke stažení, Láska, zdarma, grafika, kliparty, klipart, obrázek, vektor, vektorový obrázek, ilustrace, download, ke stáhnutí, cliparts, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: office, plakát, fotokniha, PowerPoint, video, corelDraw, dokumenty, profil, Facebook, Pinterest, pozvánky, kalendář, seminární práce, diář, prezentace, word

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Žluté auto ke stažení, vektorový obrázek Strom z kuliček ke stažení nebo vektorový obrázek Kapesní hodiny ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty pro Office zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.