Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Amelia Earhart (Osobnosti) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Amelia Earhart k bezplatnému stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Amelia Earhart. Vektorový obrázek Amelia Earhart je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Náš tip. Použijte obrázek Amelia Earhart v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Amelia Earhart zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Amelia Earhart ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Amelia Earhart ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 156 983 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: j4p4n

Sdílejte obrázek, klipart Amelia Earhart s přáteli a kamarády na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

Vektorový obrázek Amelia Earhart se nachází v kategorii Kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Číselný zámek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Gloster gladiator zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Čarodějka v černém ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, download, cliparts, Amelia Earhart, klipart, svg, Amelia Earhart, vektor, obrázek, kliparty, ke stáhnutí, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokumenty, avatar, eshop, plakát, tiskoviny, památník, corelDraw, openOffice, brožury, vizitky, magazín, fotokniha, Instagram, deníček, profilovka, webové stránky, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Mapa Irska ke stáhnutí, obrázek, klipart Zmrzlinový pohár zdarma nebo vektorový klipart Mandelík hajní zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.