Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Amelia Earhart (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Amelia Earhart zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Amelia Earhart. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Amelia Earhart nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Amelia Earhart zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Amelia Earhart ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Amelia Earhart ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 156 983 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: j4p4n

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Amelia Earhart s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Amelia Earhart patří do sekce Vektorové kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Bígl ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Modré srdíčko ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, svg, vektorový obrázek, Amelia Earhart, download, free, cliparts, kliparty, vektor, klipart, grafika, Amelia Earhart, ke stáhnutí, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: eshop, Twitter, wordpress, Adobe Illustrator, Facebook, webové stránky, openOffice, fotokniha, časopis, inkscape, kalendář, video, seminární práce, textové dokumenty, škola, dokument

Mezi hezké kresby patří i klipart Tur ke stažení, vektor MP4 ke stažení nebo obrázek Lebka se zkříženými hnáty ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.