Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Amelia Earhart (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Amelia Earhart zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Amelia Earhart. Pakliže si chcete obrázek Amelia Earhart stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Amelia Earhart zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Amelia Earhart ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Amelia Earhart ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 156 983 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: j4p4n

Zaujal vás náš klipart Amelia Earhart? Potom se podělte se známými prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový klipart Amelia Earhart se nachází v kategorii Kliparty osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Burkina Faso ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Parfém ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Eiffelovka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, free, klipart, download, cliparts, Amelia Earhart, vektor, svg, vektorový obrázek, ke stažení, Amelia Earhart, Osobnosti, ilustrační obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: seminární práce, diář, office, wordpress, časopis, plakáty, openOffice, eshop, web, památník, inkscape, Twitter, webové stránky, referáty, word, corelDraw

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Koš s vajíčky zdarma, obrázek, klipart Egyptské pyramidy ke stáhnutí nebo vektorový klipart Transamerica Pyramid ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.