Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Amelia Earhart (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Amelia Earhart zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Amelia Earhart. Klipart Amelia Earhart je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Amelia Earhart v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Amelia Earhart zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Amelia Earhart ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Amelia Earhart ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 156 983 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: j4p4n

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Amelia Earhart s vašimi přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Amelia Earhart se nachází v kategorii Kliparty osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Jelly Beans ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Benin ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Puzzle srdíčko zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, ilustrace, Osobnosti, obrázek, download, Amelia Earhart, ke stáhnutí, ke stažení, kliparty, ilustrační obrázek, Amelia Earhart, vektorový obrázek, zdarma, svg

Doporučené použití klipartu: profil, profilovka, prezentace, word, fotokniha, diář, památník, plakáty, Pinterest, referáty, články, dokument, kalendář, plakát, openOffice, seminární práce

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Dům zdarma, obrázek, klipart Granátové jablko ke stáhnutí nebo vektorový klipart Domácí adresář ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.