Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Čarodějnické rekvizity (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čarodějnické rekvizity zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Čarodějnické rekvizity. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Čarodějnické rekvizity ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějnické rekvizity zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čarodějnické rekvizity ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějnické rekvizity ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 643 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: nicubunu

Sdílejte obrázek, klipart Čarodějnické rekvizity s přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Klipart Čarodějnické rekvizity patří do sekce Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Fotokopírka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Novorozenec zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Phragmipedium ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrace, ke stažení, zdarma, Čarodějnické rekvizity, cliparts, Čarodějnické rekvizity, free, ke stáhnutí, vektor, ilustrační obrázek, kliparty, svg, klipart, download

Doporučené použití klipartu: inkscape, video, Twitter, Adobe Illustrator, články, textové dokumenty, corelDraw, Instagram, památník, blog, seminární práce, plakáty, Pinterest, prezentace, web, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Kamerun ke stáhnutí, vektor Černé vajíčko zdarma nebo obrázek Filmové srdce zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.