Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Čarodějnické rekvizity (Halloween) zadarmo

Obrázek, klipart Čarodějnické rekvizity zadarmo

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Čarodějnické rekvizity. Vektorový obrázek Čarodějnické rekvizity je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Co říkáte na grafiku pojmenovanou Čarodějnické rekvizity? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějnické rekvizity zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Čarodějnické rekvizity ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějnické rekvizity ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 643 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: nicubunu

Obrázek, klipart pojmenovaný Čarodějnické rekvizity můžete sdílet s dalšími osobami na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek Čarodějnické rekvizity je v kategorii Obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Alkohol ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fík ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Žluté auto zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, cliparts, zdarma, grafika, Halloween, ilustrace, obrázek, vektor, Čarodějnické rekvizity, svg, ilustrační obrázek, Čarodějnické rekvizity, vektorový obrázek, download, klipart

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, web, škola, manuály, Twitter, diplomová práce, word, vstupenky, textové dokumenty, profilovka, diář, webové stránky, kalendář, referáty, dokument, profil, seminární práce

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Špagety zdarma, klipart Král ke stáhnutí nebo vektor Modré auto ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.