Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Čarodějnické rekvizity, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čarodějnické rekvizity zdarma ke stažení

Čarodějnické rekvizity je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Čarodějnické rekvizity nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Čarodějnické rekvizity v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějnické rekvizity zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Čarodějnické rekvizity ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějnické rekvizity ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 643 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Čarodějnické rekvizity se nachází v sekci Vektorové obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Červená cibule ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Smajlík s brýlemi zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Lidé ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Čarodějnické rekvizity, free, Halloween, ke stáhnutí, cliparts, Čarodějnické rekvizity, vektor, svg, download, ke stažení, grafika, obrázek, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, škola, plakát, avatar, časopis, Facebook, blog, PowerPoint, seminární práce, dokument, plakáty, dokumenty, webové stránky, prezentace, kalendář, corelDraw

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Smajlík čert ke stáhnutí, ilustrace Mapa Ekvádoru zdarma nebo vektor Smajlík pirát ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.