Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Čarodějnické rekvizity, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čarodějnické rekvizity zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Čarodějnické rekvizity. Kreslená ilustrace Čarodějnické rekvizity je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějnické rekvizity zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čarodějnické rekvizity ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějnické rekvizity ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 643 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Čarodějnické rekvizity se nachází v kategorii Vektorové kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Býk ke stažení Podívejte se i na vektor Chmel ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Černý kořen zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektorový obrázek, klipart, cliparts, kliparty, obrázek, ilustrace, download, grafika, vektor, Halloween, ke stažení, Čarodějnické rekvizity, zdarma, svg

Doporučené použití klipartu: škola, avatar, profil, fotokniha, textové dokumenty, Pinterest, časopis, Instagram, prezentace, plakáty, word, openOffice, profilovka, seminární práce, inkscape, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Pávík ke stažení, obrázek Černá ozdoba ke stáhnutí nebo klipart Stříbrný prstýnek zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.