Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Čarodějnické rekvizity (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čarodějnické rekvizity zdarma ke stažení

Čarodějnické rekvizity je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Čarodějnické rekvizity nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějnické rekvizity zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Čarodějnické rekvizity ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějnické rekvizity ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 643 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: nicubunu

Líbí se vám klipart Čarodějnické rekvizity? Pak se podělte s rodinou a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Čarodějnické rekvizity patří do sekce Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Tramvaj ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vysoké kolo ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Oko Prozřetelnosti ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, vektorový obrázek, cliparts, free, klipart, obrázek, ke stažení, svg, Čarodějnické rekvizity, Halloween, kliparty, Čarodějnické rekvizity, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: webové stránky, wordpress, avatar, profilovka, brožury, Facebook, Pinterest, prezentace, vstupenky, etikety, PowerPoint, seminární práce, prospekty, office, dokument, manuály, články

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Mapa Kanady ke stažení, klipart Král ke stáhnutí nebo obrázek Lebka s růžemi ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.