Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Naštvaná žena (Ženy) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Naštvaná žena zadarmo ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Naštvaná žena. Klipart Naštvaná žena je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Naštvaná žena zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Naštvaná žena ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Naštvaná žena ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1196x1600
957x1280
800x1070
373x500
119x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 57 415 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: lumen_design

Sdílejte klipart nazvaný Naštvaná žena se známými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Naštvaná žena je v sekci Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Mapa Evropy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Alarm zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace PPT ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, free, ilustrace, ke stažení, obrázek, kliparty, Ženy, zdarma, vektor, klipart, Naštvaná žena, cliparts, grafika, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: web, pozvánky, diář, manuály, koláž, referáty, PowerPoint, Adobe Illustrator, word, webové stránky, letáky, katalog, fotografie, dokumenty, plakát, avatar, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Vodní mlýn ke stáhnutí, vektor Televize zdarma nebo ilustrace Garáž zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.