Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Naštvaná žena, Ženy nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Naštvaná žena zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Naštvaná žena. Stahujte klipart Naštvaná žena v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Naštvaná žena zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Naštvaná žena ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Naštvaná žena ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1196x1600
957x1280
800x1070
373x500
119x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 57 415 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lumen_design

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Naštvaná žena se nachází v kategorii Obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Těhulka ke stažení Podívejte se i na klipart Užaslý smajlík ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Digitální znak 6 zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, svg, vektor, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, download, free, cliparts, Naštvaná žena, Naštvaná žena, klipart, Ženy, kliparty, grafika

Doporučené použití klipartu: škola, seminární práce, časopis, památník, web, textové dokumenty, Adobe Illustrator , Instagram, corelDraw, PowerPoint, profil, pozvánky, Twitter, blog, webové stránky, inkscape

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Bruska ke stažení, ilustrace Zlaté prsteny ke stáhnutí nebo vektor Oranžový diamant zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.