Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek VW brouk (Auta) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart VW brouk zadarmo

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný VW brouk. Kreslená ilustrace VW brouk je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart VW brouk zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart VW brouk ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart VW brouk ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1586
1280x1269
800x793
500x496
160x159

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 28 089 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: antroares

Obrázek, klipart pojmenovaný VW brouk můžete sdílet s dalšími osobami na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový obrázek VW brouk se nachází v sekci Ilustrační kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Rybička ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kontejnerová loď ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Zelená stuha zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, zdarma, kliparty, download, ke stáhnutí, VW brouk, VW brouk, Auta, cliparts, obrázek, vektor, free, grafika, ke stažení, klipart

Doporučené použití klipartu: bakalářská práce, plakát, PowerPoint, office, diplomová práce, logo, koláž, tiskoviny, vizitky, vstupenky, letáky, Instagram, wordpress, web, etikety, avatar, profilovka

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Francouzský buldoček zdarma, vektorový klipart Rytíř ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Zlatý retrívr ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.