Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek VW brouk (Auta) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart VW brouk zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje VW brouk. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek VW brouk nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) VW brouk? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart VW brouk zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek VW brouk ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart VW brouk ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1586
1280x1269
800x793
500x496
160x159

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 089 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: antroares

Sdílejte obrázek, klipart VW brouk s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart VW brouk je v kategorii Vektorové obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Kapr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modročerná stuha zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Vánoce ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: VW brouk, vektor, grafika, zdarma, Auta, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, svg, obrázek, ke stažení, VW brouk, ke stáhnutí, kliparty, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: dokumenty, textové dokumenty, etikety, profil, seminární práce, referáty, články, Facebook, webové stránky, blog, památník, dokument, word, profilovka, Instagram, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Lebka se zkříženými hnáty ke stáhnutí, vektorový klipart Spínací špendlík zdarma nebo obrázek, klipart Upíří zuby zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.