Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek VW brouk (Auta) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart VW brouk stahujte zdarma

VW brouk je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart VW brouk je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek VW brouk v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart VW brouk zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek VW brouk ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart VW brouk ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1586
1280x1269
800x793
500x496
160x159

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 089 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: antroares

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart VW brouk se známými na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

Vektorový klipart VW brouk se nachází v kategorii Kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Miska se srdíčky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Indonésie ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Slečna ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, ilustrace, svg, cliparts, free, zdarma, download, Auta, VW brouk, vektor, vektorový obrázek, obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: etikety, referáty, fotografie, textové dokumenty, Pinterest, prospekty, manuály, Twitter, koláž, corelDraw, Zoner Callisto, plakáty, blog, prezentace, inkscape, word, vstupenky

Mezi hezké kresby patří i obrázek 3D smajlík ke stažení, vektorový klipart Rytíř ke stáhnutí nebo vektorový klipart Frakční baňka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.