Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Svíčka (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Svíčka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Svíčka. Stahujte klipart Svíčka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Zamlouvá se vám obrázek Svíčka? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svíčka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Svíčka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svíčka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
800x1131
353x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 982 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Aquila

Líbí se vám klipart Svíčka? Pak se podělte s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Svíčka je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Krimpovací kleště ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Emotikon duch ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Zombice ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, klipart, kliparty, ke stažení, Vánoce, svg, grafika, free, ilustrační obrázek, obrázek, Svíčka, vektor, ilustrace, Svíčka, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, kalendář, webové stránky, etikety, seminární práce, openOffice, word, časopis, Adobe Illustrator, Pinterest, PowerPoint, wordpress, Instagram, prezentace, památník, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Cihlové srdce ke stažení, klipart Mandelinka ke stažení nebo ilustrace Zákaz marihuany ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační obrázky najdete také tam.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.