Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Svíčka (Vánoce) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Svíčka zdarma ke stažení

Svíčka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Svíčka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Svíčka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svíčka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Svíčka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svíčka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
800x1131
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 982 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Aquila

Potěší nás, pokud budete tento klipart Svíčka sdílet s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Svíčka je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Digitální znak E ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kavárnička ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Oslíček ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, kliparty, zdarma, svg, grafika, Vánoce, Svíčka, obrázek, vektorový obrázek, vektor, klipart, Svíčka, ilustrační obrázek, download

Doporučené použití klipartu: diář, památník, profil, seminární práce, office, webové stránky, wordpress, Facebook, plakát, PowerPoint, avatar, inkscape, web, eshop, corelDraw, openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Želva ke stažení, klipart Zelený donut ke stažení nebo ilustrace Chrám ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.