Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dítě, Muži nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dítě zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Dítě. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Dítě v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dítě zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dítě ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dítě ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 389 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: knollbaco

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dítě je v kategorii Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Srdce z abecedy zdarma Podívejte se i na obrázek Černý jezdec ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Kobra ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, grafika, ke stáhnutí, free, kliparty, Muži, cliparts, svg, klipart, ilustrační obrázek, Dítě, vektorový obrázek, Dítě, vektor

Doporučené použití klipartu: blog, profilovka, web, referáty, webové stránky, avatar, seminární práce, word, dokument, plakáty, Facebook, Twitter, PowerPoint, prezentace, Pinterest, Adobe Illustrator

Mezi hezké kresby patří i obrázek Závaží 1 kg zdarma, klipart Automatická pračka ke stažení nebo ilustrace Ankh ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.