Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dítě, Muži nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dítě zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Dítě. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Dítě v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dítě zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dítě ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 37 389 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: knollbaco

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dítě se nachází v kategorii Ilustrační obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vánoční ozdoby ke stažení Podívejte se i na vektor Paragraf ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Lamborghini Gallardo zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektor, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, grafika, obrázek, ke stáhnutí, Muži, klipart, free, cliparts, ke stažení, zdarma, download, kliparty

Doporučené použití klipartu: památník, profilovka, časopis, corelDraw, PowerPoint, pozvánky, Twitter, seminární práce, profil, referáty, openOffice, dokument, webové stránky, Facebook, fotokniha

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Šipka ke stažení, obrázek Kompas ke stáhnutí nebo klipart Višně zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.