Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dítě (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dítě zdarma ke stažení

Dítě je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Dítě je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dítě zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dítě ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dítě ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 389 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: knollbaco

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Dítě s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Klipart Dítě se nachází v sekci Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Smajlík ticho ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hnědý jezevčík ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Piaggio Ciao ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dítě, ilustrační obrázek, free, Muži, vektor, ke stažení, grafika, zdarma, svg, obrázek, Dítě, ilustrace, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: word, profil, Pinterest, office, Twitter, profilovka, wordpress, web, Facebook, kalendář, PowerPoint, openOffice, památník, diář, Instagram, textové dokumenty

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Myška ke stažení, vektorový obrázek Kráva ke stažení nebo vektorový obrázek Námořník ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.