Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Dítě (Muži) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dítě zadarmo

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Dítě. Doporučujeme stahovat obrázek Dítě ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Dítě? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dítě zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Dítě ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dítě ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 37 389 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: knollbaco

Zaujal vás náš klipart Dítě? Potom se podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový obrázek Dítě je v kategorii Obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Brouk ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart ODP soubor ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Oběšenec zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, download, Dítě, grafika, Dítě, cliparts, Muži, ke stáhnutí, klipart, ilustrace, zdarma, obrázek, free, svg, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: deníček, avatar, Zoner Callisto, manuály, Instagram, profilovka, fotografie, oznámení, vizitky, inkscape, dokument, word, web, prospekty, pozvánky, bakalářská práce, koláž

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Policista zdarma, klipart Kuře na klíček ke stáhnutí nebo vektor Barevné hvězdičky ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.