Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dítě (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dítě zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Dítě. Stahujte klipart Dítě v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dítě zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Dítě ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dítě ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 37 389 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: knollbaco

Potěší nás, pokud budete tento klipart Dítě sdílet se známými prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Dítě se nachází v kategorii Kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dýně s kloboukem ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Floridy ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Čaj s cukrem zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Muži, grafika, cliparts, klipart, download, ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek, Dítě, ke stažení, free, obrázek, vektorový obrázek, Dítě

Doporučené použití klipartu: seminární práce, fotokniha, avatar, corelDraw, články, Twitter, Instagram, office, wordpress, Adobe Illustrator, plakát, plakáty, blog, inkscape, dokument, etikety

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Sušenka zdarma, obrázek, klipart Hnědý vrtulník ke stáhnutí nebo vektorový klipart Davidova hvězda ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.