Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dítě, Muži nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dítě zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Dítě. Pakliže si chcete obrázek Dítě stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dítě zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dítě ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dítě ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 37 389 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: knollbaco

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dítě se nachází v kategorii Vektorové kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Auto ke stažení Podívejte se i na vektor Houpací Santa ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa České republiky zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, svg, free, grafika, cliparts, Muži, klipart, ke stáhnutí, kliparty, Dítě, ilustrační obrázek, obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: office, Adobe Illustrator , škola, avatar, referáty, textové dokumenty, prezentace, dokument, Facebook, seminární práce, fotokniha, webové stránky, word, kalendář, pozvánky, Instagram

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Slunéčko osmnáctitečné ke stažení, obrázek Radiopřijímač ke stáhnutí nebo klipart Šedý stromeček zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.