Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dítě, Muži nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dítě zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Dítě. Pakliže si chcete obrázek Dítě stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dítě zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dítě ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dítě ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 389 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: knollbaco

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dítě je v kategorii Kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kluk zdarma Podívejte se i na obrázek Profiterolky ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Lékař ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, Dítě, svg, ilustrační obrázek, ilustrace, obrázek, ke stáhnutí, grafika, ke stažení, klipart, vektorový obrázek, Dítě, free, cliparts

Doporučené použití klipartu: inkscape, památník, office, kalendář, Adobe Illustrator , plakáty, pozvánky, profilovka, openOffice, webové stránky, referáty, Pinterest, web, dokumenty, články, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Dikobraz zdarma, klipart Žába ke stažení nebo ilustrace Santa s dárky ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.