Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Mangold (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mangold zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Mangold. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Mangold nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mangold zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mangold ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mangold ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1214x1600
971x1280
607x800
379x500
121x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 251 340 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Mangold? Pak se podělte s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Klipart Mangold patří do kategorie Obrázky, kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ozdoba s vločkou ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Myši ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Mapa Číny ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, kliparty, Mangold, Zelenina, cliparts, obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, vektor, Mangold, ke stažení, grafika, svg, download

Doporučené použití klipartu: corelDraw, časopis, fotokniha, office, blog, prezentace, avatar, plakáty, video, etikety, dokumenty, inkscape, openOffice, články, pozvánky, kalendář

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Smajlík s monoklem ke stažení, ilustrace Mravenec ke stažení nebo klipart Čokoládový dárek ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.