Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mangold, Zelenina nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mangold zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Mangold. Pakliže si chcete obrázek Mangold stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mangold zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mangold ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mangold ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1214x1600
971x1280
607x800
379x500
121x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 251 340 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mangold je v kategorii Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční stromeček zdarma Podívejte se i na obrázek Znamení býk ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Opice ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, klipart, svg, ke stažení, kliparty, vektorový obrázek, zdarma, Zelenina, cliparts, free, ke stáhnutí, vektor, ilustrace, Mangold

Doporučené použití klipartu: památník, openOffice, Instagram, Pinterest, články, plakáty, pozvánky, dokument, blog, škola, fotokniha, Adobe Illustrator , PowerPoint, web, word, profil

Mezi hezké kresby patří i obrázek Levhart zdarma, klipart Koala ke stažení nebo ilustrace Zlatý dárek ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.