Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Mikrobus (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mikrobus zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Mikrobus. Klipart Mikrobus je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Mikrobus? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikrobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Mikrobus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikrobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x999
1280x800
800x500
500x312
160x100

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 79 610 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: koconmus

Sdílejte obrázek, klipart Mikrobus s dalšími osobami na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Mikrobus se nachází v sekci Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Koloběžka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Valentýn zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Cesmína ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, cliparts, Mikrobus, ilustrační obrázek, Mikrobus, vektorový obrázek, free, klipart, zdarma, Doprava, download, grafika, kliparty, vektor, ilustrace

Doporučené použití klipartu: články, textové dokumenty, Adobe Illustrator, časopis, avatar, plakáty, pozvánky, Pinterest, eshop, památník, plakát, web, corelDraw, dokumenty, inkscape, diář

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Studentka lolitka ke stáhnutí, vektorový obrázek Červené K zdarma nebo vektorový obrázek Roztomilý medvídek zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.