Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Mikrobus, Doprava do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mikrobus zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Mikrobus. Klipart Mikrobus je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Mikrobus lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikrobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mikrobus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikrobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x999
1280x800
800x500
500x312
160x100

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 79 610 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: koconmus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mikrobus je v kategorii Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Perníčky zdarma Podívejte se i na obrázek Tiskárna ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Chipsy ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Doprava, free, Mikrobus, grafika, cliparts, vektorový obrázek, zdarma, obrázek, klipart, Mikrobus, kliparty, ilustrační obrázek, vektor, ke stáhnutí, ilustrace

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Facebook, avatar, textové dokumenty, kalendář, blog, referáty, památník, prezentace, časopis, Twitter, seminární práce, profil, office, openOffice, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Atomová elektrárna zdarma, klipart Blondýna za volantem ke stažení nebo ilustrace Mapa Vietnamu ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.