Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Mikrobus (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mikrobus zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Mikrobus. Stahujte klipart Mikrobus v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikrobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mikrobus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikrobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x999
1280x800
800x500
500x312
160x100

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 79 610 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: koconmus

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Mikrobus s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Mikrobus patří do kategorie Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Tanzanie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kytička ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Alpský roh ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Doprava, grafika, free, obrázek, svg, vektorový obrázek, zdarma, cliparts, Mikrobus, kliparty, klipart, ilustrace, ke stáhnutí, Mikrobus

Doporučené použití klipartu: kalendář, PowerPoint, webové stránky, prezentace, textové dokumenty, Adobe Illustrator, etikety, inkscape, pozvánky, office, eshop, word, časopis, corelDraw, škola, video

Mezi hezké kresby patří i vektor Hlásná trouba ke stažení, ilustrace Zahradní sekačka ke stažení nebo klipart Sova ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.