Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Mikrobus (Doprava) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mikrobus zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Mikrobus. Vektorová ilustrace Mikrobus je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikrobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Mikrobus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikrobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x999
1280x800
800x500
500x312
160x100

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 79 610 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: koconmus

Tento obrázek s názvem (Mikrobus) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový obrázek Mikrobus je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Strom v květináči ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Oranžová mašle ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Vlak ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, download, obrázek, Mikrobus, zdarma, Mikrobus, vektor, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Doprava, cliparts, grafika, free

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, prospekty, pozvánky, koláž, avatar, články, vstupenky, fotografie, diář, corelDraw, letáky, etikety, deníček, openOffice, Instagram, Twitter, kalendář

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Znak vodnář ke stažení, ilustrace Guyana zdarma nebo obrázek, klipart Abstraktní stromeček ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavou grafiku najdete také tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.