Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Mikrobus, Doprava do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mikrobus zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Mikrobus. Klipart Mikrobus je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Mikrobus lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikrobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mikrobus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikrobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x999
1280x800
800x500
500x312
160x100

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 79 610 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: koconmus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Mikrobus se nachází v sekci Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zmrzlinový pohár ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Pirát zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Žlutý meloun ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektorový obrázek, obrázek, grafika, kliparty, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrační obrázek, svg, Doprava, Mikrobus, Mikrobus, free, ilustrace, zdarma

Doporučené použití klipartu: Pinterest, inkscape, profil, dokument, články, openOffice, dokumenty, referáty, word, PowerPoint, škola, webové stránky, web, pozvánky, plakáty, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Jiřina ke stáhnutí, obrázek Chlápek zdarma nebo klipart Tunisko ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.