Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dětská skluzavka (Stavby) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dětská skluzavka zdarma ke stažení

Dětská skluzavka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Dětská skluzavka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětská skluzavka zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dětská skluzavka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětská skluzavka ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1347x1600
1077x1280
673x800
421x500
135x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 051 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: oksmith

Zaujal vás náš klipart Dětská skluzavka? Potom se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Klipart Dětská skluzavka se nachází v sekci Obrázky, kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Smrt ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pixelové srdce zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Rudý kříž ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Stavby, Dětská skluzavka, vektorový obrázek, cliparts, grafika, download, zdarma, svg, vektor, ilustrační obrázek, obrázek, klipart, ke stažení, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: Twitter, corelDraw, webové stránky, PowerPoint, office, plakát, památník, openOffice, profil, Adobe Illustrator, video, blog, web, word, škola, eshop

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Goblin ke stáhnutí, ilustrace Dýně frajer zdarma nebo klipart Assembler zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.