Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Dětská skluzavka (Stavby) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dětská skluzavka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Dětská skluzavka. Obrázek Dětská skluzavka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Zamlouvá se vám obrázek Dětská skluzavka? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětská skluzavka zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dětská skluzavka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětská skluzavka ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1347x1600
1077x1280
673x800
421x500
135x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 051 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: oksmith

Líbí se vám klipart Dětská skluzavka? Pak se podělte s rodinou a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Dětská skluzavka patří do kategorie Obrázky, kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Roztomilá želva ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Venezuely ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Růžičková kapusta ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Stavby, zdarma, download, svg, grafika, cliparts, free, vektor, klipart, Dětská skluzavka, ke stažení, kliparty, ilustrační obrázek, Dětská skluzavka

Doporučené použití klipartu: Instagram, textové dokumenty, časopis, fotokniha, vstupenky, kalendář, profilovka, Facebook, magazín, seminární práce, škola, web, avatar, Adobe Illustrator, památník, corelDraw, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Tchaj-wan ke stažení, ilustrace Lékařka ke stáhnutí nebo klipart Zavírací špendlíky ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.