Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Narcis (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Narcis zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Narcis. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Narcis. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Narcis lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narcis zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Narcis ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narcis ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1354x1600
1082x1280
800x946
423x500
135x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 218 223 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: johnny_automatic

Obrázek, klipart pojmenovaný Narcis můžete sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Narcis je v kategorii Obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Oranžová kytka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jin a Jang ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Dýně halloween zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Květiny, cliparts, kliparty, vektor, svg, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ke stažení, obrázek, Narcis, vektorový obrázek, klipart, Narcis, download, free

Doporučené použití klipartu: openOffice, památník, inkscape, kalendář, video, office, corelDraw, webové stránky, blog, dokument, avatar, PowerPoint, eshop, profil, word, seminární práce

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Profiterolky zdarma, obrázek Kouření povoleno ke stáhnutí nebo vektor Černá ozdoba ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.