Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Narcis, Květiny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Narcis zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Narcis. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Narcis nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Narcis? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narcis zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Narcis ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narcis ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1354x1600
1082x1280
800x946
423x500
135x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 218 223 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Narcis se nachází v kategorii Vektorové kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Skladník ke stažení Podívejte se i na vektor Zlatý kříž ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Santova asistentka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, free, grafika, vektor, ke stáhnutí, kliparty, Květiny, download, ilustrace, Narcis, ilustrační obrázek, Narcis, ke stažení, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, blog, openOffice, Pinterest, články, avatar, seminární práce, referáty, corelDraw, Instagram, dokumenty, škola, webové stránky, word, textové dokumenty, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor První místo ke stažení, obrázek Kohout ke stáhnutí nebo klipart Kleště štípačky zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.