Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Narcis, Květiny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Narcis zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Narcis. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Narcis nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Narcis? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narcis zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Narcis ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narcis ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1354x1600
1082x1280
800x946
423x500
135x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 218 223 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Narcis je v kategorii Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bonbon ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Straka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Elektrický hrnec ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Květiny, vektorový obrázek, kliparty, klipart, ke stáhnutí, free, svg, grafika, cliparts, Narcis, obrázek, ilustrace, download, ke stažení, vektor

Doporučené použití klipartu: plakáty, Facebook, PowerPoint, profil, word, fotokniha, časopis, blog, webové stránky, avatar, Adobe Illustrator , textové dokumenty, referáty, prezentace, Instagram, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek John Fitzgerald Kennedy ke stáhnutí, klipart Cibule zdarma nebo ilustrace Syrena 105 ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.