Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Narcis, Květiny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Narcis zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Narcis. Kreslená ilustrace Narcis je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Narcis v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narcis zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Narcis ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narcis ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1354x1600
1082x1280
800x946
423x500
135x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 218 223 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Narcis je v kategorii Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Muchomůrka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Stříbrný veterán zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Bez lepku ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Narcis, klipart, zdarma, cliparts, download, obrázek, grafika, vektorový obrázek, free, Květiny, ke stáhnutí, ilustrace, svg, ilustrační obrázek, Narcis

Doporučené použití klipartu: plakáty, kalendář, časopis, fotokniha, Pinterest, památník, seminární práce, office, PowerPoint, prezentace, Instagram, inkscape, blog, textové dokumenty, openOffice, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Pozor, smrt! ke stáhnutí, vektor Pečený krocan zdarma nebo obrázek Hotel ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.