Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Narcis (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Narcis zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Narcis. Vektorový obrázek Narcis je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narcis zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Narcis ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narcis ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1354x1600
1082x1280
800x946
423x500
135x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 218 223 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: johnny_automatic

Sdílejte klipart nazvaný Narcis s dalšími osobami na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek Narcis je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Papírový stromek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pampeliška zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Kozorožec ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stažení, kliparty, Květiny, obrázek, Narcis, ilustrace, free, svg, vektorový obrázek, klipart, download, vektor, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: Instagram, office, video, seminární práce, wordpress, referáty, prezentace, openOffice, PowerPoint, etikety, diář, Adobe Illustrator, web, webové stránky, fotokniha, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Frankenstein ke stáhnutí, klipart Dýně zdarma nebo ilustrace Zlatá vlajka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.