Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Narcis (Květiny) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Narcis bezplatně ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Narcis. Vektorový obrázek Narcis jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Náš tip. Použijte obrázek Narcis v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narcis zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Narcis ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narcis ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1354x1600
1082x1280
800x946
423x500
135x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 218 223 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: johnny_automatic

Zaujal vás náš klipart Narcis? Potom se podělte s rodinou a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Narcis patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mandarinka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hrošík ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Bílá věž zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Narcis, ke stažení, free, vektorový obrázek, zdarma, Narcis, klipart, ke stáhnutí, Květiny, vektor, grafika, svg, ilustrace, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, fotokniha, magazín, pozvánky, brožury, diář, eshop, profil, prospekty, tiskoviny, koláž, vstupenky, prezentace, Zoner Callisto, referáty, letáky, památník

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Kolouch zdarma, obrázek, klipart Albánie zdarma nebo obrázek Sovětské vajíčko ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.